В Ужгороді попрощалися із 31-річним солдатом Сергієм Нестеренком

Із загиблим воїном, 31-річним солдатом Сергієм Нестеренком попрощалися сьогодні в Ужгороді. Гранатометник піхотної роти загинув 5 березня 2024 року, за тиждень до свого дня народження, захищаючи Україну, кожного з нас від російських окупантів.
Сергій Сергійович Нестеренко народився 12 березня 1992 року в Ужгороді у родині військового. Закінчив міську школу №8, працював у КП «Ужгородський комбінат комунальних підприємств».
Чин похорону відбувся на площі Народній. Віддати шану захиснику прийшли рідні, близькі, друзі, колеги, міський голова Богдан Андріїв, його заступник Вадим Борець, керівник КП «УККП» Анатолій Сухолов, військові, містяни.
Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.
Священники відслужили заупокійну літургію, після чого жалобна хода вирушила до Пагорба Слави, де Сергія Нестеренка поховали з усіма військовими почестями.
У загиблого залишилися батьки, дружина, донька, брат.
Вічна пам'ять і шана Герою!
До теми
- Поліцейські Ужгорода оперативно розкрили крадіжку велосипеда: за підозрою у злочині затримано 36-річного рецидивіста
- Триває реєстрація на патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»
- 75 дітей із Ужгорода вже відпочили у «Літньому таборі різноманітності та інтеграції»
- В Ужгороді відбувся День спільнодії «Молодь знає, як!»
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція викрили шахраїв, які вкрали понад 1 мільйон гривень під приводом постачання запчастин до дронів
- В Ужгороді вчетверте проходить міжнародний фестиваль «Кіно сусідів»
- В Ужгороді патрульні виявили автомобіль-"двійник"
- Рятувальники та медики деблокували водія, автомобіль якого перекинувся на дах і опинився у воді
- В Ужгороді завершують облаштування сучасного спортивного майданчика
- Поліція встановила власницю собак, які нападали на людей в Ужгороді — тварин вилучено, а жінку притягнуто до відповідальності
- На Закарпатті припинено діяльність шахрайського кол-центру, що ошукував іноземців. Спецоперацію проводили правоохоронці України та Чехії
- Піротехніки знищили в Ужгороді боєприпас часів Другої світової війни
- Нетвереза та без права керування — патрульні в Ужгороді оштрафували водійку на понад 58 тисяч гривень
- Цього тижня в Ужгороді стартує фестиваль «Кіно сусідів»
- УжНУ - серед 9 закладів, які впроваджуватимуть вибіркову дисципліну з молодіжної політики та молодіжної роботи
- В Ужгороді поліція притягнула до відповідальності нетверезу матір 5-річної дівчинки, яка наодинці блукала містом
- Скоїв ДТП і втік — ужгородські патрульні встановили встановили водія та притягнули до відповідальності
- Ужгород отримав два автобуси від німецьких партнерів із Дармштадта
- Бюджети, податки, дороги: в Ужгороді обговорили ключові проблеми регіону в умовах війни
- Майже 65 тисяч у липні – на Закарпатті рекордна кількість оформлених паспортів
До цієї новини немає коментарів