У Мукачеві поліцейські зі спецпризначенцями затримали наркоторговця-рецидивіста

За результатами проведення оперативних заходів співробітники кримінальної поліції Мукачівського райуправління заблокували канал збуту метамфетаміну на території регіону.
За торгівлю наркотиками затримано 41-річного раніше судимого мукачівця. Зловмисника впіймали в ході проведення негласних заходів, коли він саме передав згорток з метамфетаміном черговому клієнту.

Наркоторговець чинив опір та намагався власним авто здійснити наїзд на поліцейських, однак був оперативно затриманий спецпризначенцями КОРДу.
З місця події слідчі вилучили речові докази – наркотовар та гроші. Підозрюваного помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі поліції за цим фактом відкрили два кримінальні провадження – за ч. 2 ст. 307 (Збут наркотиків) та ч. 2 ст. 342 (Опір працівникові правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Готуються матеріали для повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Оперативники встановлюють джерело надходження наркотовару до підозрюваного. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- На Берегівщині поліція затримала іноземця, підозрюваного у переправленні п’ятьох чоловіків через державний кордон України
- П’ять спроб підкупу прикордонників зафіксували у Чопському прикордонному загоні
- Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 38 водіїв, які залишили місце ДТП
- Рятувальники та представники Червоного Хреста працюють разом над підвищенням обізнаності населення щодо мінної безпеки
- Триває прийом заявок на ХV відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле»
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- У майстерні писанкарства в Ужгороді можна буде навчитися виготовленню традиційних закарпатських писанок
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру голові сільради, який із спільником заволоділи землею та намагались легалізувати її походження
- У Закарпатському драмтеатрі імені братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв відкриють нову локацію – сцену-трюм.
- Горами через Закарпаття: викрито канал незаконного переправлення до Румунії
- Із полону сьогодні повернувся військовий, який після вимушеного переїзду з Донеччини жив на Закарпатті
- Фіктивний туберкульоз за $3000: на Закарпатті викрито масштабну медичну корупцію
- В Ужгороді відкриється виставка Романа Пилипа «Вертикалі»
- Закарпаття нарощує вітрову генерацію для стабільної роботи енергосистеми
- На Драгобраті гірські рятувальники допомогли сноубордистам, які заблукали
- У Берегові судитимуть ексчиновника міськради, який незаконно «віддав» землі лісфонду під приватизацію
- Переправляли чоловіків через кордон із використанням інкасаторського авто: за матеріалами поліції Берегівщини судитимуть групу зловмисників
- Прикордонника Чопського загону відзначили державною нагородою
- Гірські рятувальники транспортували травмованого лижника зі схилу гори Красія

До цієї новини немає коментарів