За гроші переправляли до Румунії через річку – на Закарпатті підозрюють двох місцевих мешканців

За процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону повідомлено про підозру двом особам за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).
За даними слідства, 23 та 21-річний жителі Рахівського району з метою особистого збагачення розробили механізм протиправного переправлення військовозобов’язаних за кордон через річку Тересва до Румунії.
Встановлено, що вони провели для двох потенційних ухилянтів інструктаж щодо способу та місця незаконного перетину, надали чіткі вказівки та доставили на власному автомобілі до прикордонного населеного пункту. Такі послуги оцінили у 9500 доларів США.
Викрили підозрюваних на шляху до відправного пункту у с. Грушово Тячівського району Закарпаття. Їх затримали у порядку ст.208 КПК України.
Наразі їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування здійснюють слідчі поліції Закарпатської області за матеріалами міграційної поліції Закарпаття та спільно із оперативно-розшуковим відділом 94 прикордонного загону Державної прикордонної служби України.
Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
До теми
- СБУ повідомила деталі масштабної схеми з «трансферу» ухилянтів до ЄС
- На Ужгородщині иявили незаконну вирубку лісу понад 8 мільйонів гривень збитків довкіллю
- Судитимуть ужгородця, який в гаражі облаштував нелегальний тютюновий цех – прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- На Закарпатті четверо переправників постануть судом
- Перевозили в мікроавтобусі під будматеріалами: поліція Рахівщини викрила схему переправлення осіб через кордон
- На Закарпатті стартували каскадні тренінги для медичних працівників
- Апеляційний суд залишив у силі вирок трьом особам за сексуальне насильство щодо неповнолітньої на Закарпатті
- Прикордонники затримали на Закарпатті затримали за підозрою у підробленні документів для перетину кордону
- Діти із Закарпаття та Херсонщини вирушили на оздоровлення до Словаччини в межах міжрегіонального партнерства
- Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України відзначило Закарпаття як лідера соціальних змін
- Президент України відзначив закарпатських митців державними нагородами
- Компанія з перероблення плазми, що перебуває у десятці провідних у світі, будує свій завод в Ужгороді
- Громади Закарпаття обговорили, як впроваджувати стратегічне планування й екологічну оцінку для ефективного розвитку й залучення ресурсів
- Понад дві сотні учасників узяли участь у військово-патріотичних вишколах «Карпатський щит» і «Студентство в строю» на Закарпатті
- Пропаганда під час війни: двох закарпаток судитимуть за підтримку «русского міра»
- Закарпатець, який убив 10-річну падчерку, проведе решту життя за ґратами
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили підроблені документи та спробу підкупу
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою

До цієї новини немає коментарів