Ховалися в лісі та надавали підробні документи, аби незаконно виїхати за кордон - прикордонники знову затримали ухилянтів

Про це інформує Державна прикордонна служба України.
Рух групи невідомих осіб, які намагались незаконно потрапити до Словаччини, зафіксувала фотопастка. Вистежити та зупинити втікачів у лісі за кількасот метрів від кордону допоміг службовий собака.
Одного порушника виявили поблизу українсько-словацького кордону. Він не зміг пояснити мету свого перебування там і зізнався у справжніх намірах. Ще один чоловік у пункті пропуску «Малий Березний» надав підроблені документи про непридатність до військової служби й виключення з військового обліку.
Затриманих притягнуто до відповідальності, повідомлення направлено до Нацполіції.
До теми
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- До 20% зростання пасажиропотоку очікують закарпатські прикордонники на свята
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Двох «водолазів» та їхнього «інструктора» затримали поблизу кордону з Румунією
- Берегово долучилося до мережі ветеранських просторів Закарпаття
- На Закарпатті презентували документальний фільм про закриту спільноту ромів-калдерарів
- Вифлеємський вогонь миру передали у Закарпатську ОВА
- В українця, що повертався зі Словаччини, прикордонники знайшли наркотичну речовину
- 8 000$ за трансфер річкою до Румунії: на Закарпатті правоохоронці затримали двох причетних до переправлення
- На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів
- На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція
- На кордоні зі Словаччиною затримали двох іноземців, які спершу тікали від закону з Чехії, а потім і з України
- Пасажирці поїзда «Чоп - Захонь» на ходу підкинули баул із контрабандними сигаретами
- Ужгородські медики врятували 18-річного юнака
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді




До цієї новини немає коментарів