Закарпатські патрульні зафіксували у січні 45 водіїв, які користувалися телефоном під час керування

Про це повідомили на сторінці патрульної поліції Закарпаття у ФБ.
За січень 2024 року патрульні поліцейські зафіксували 45 керманичів, які користувалися телефоном під час керування транспортним засобом.
Іноді навіть секунда відволікання на мобільний телефон за кермом може привести до створення аварійної ситуації або до ДТП.
Нагадуємо, що під час руху транспортного засобу водію забороняється користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх у руці. В разі необхідності ви можете користуватися спеціальними гарнітурами, за допомогою яких стає можливим розмовляти телефоном не тримаючи його в руках.
Відповідальність за це порушення передбачена за ч. 2 ст.122 (Користування під час руху автомобіля засобами зв‘язку) КУпАП.
Штраф за таке порушення становить 510 гривень.
До теми
- На Закарпатті викрили чоловіка, який намагався перетнути кордон за документами з ознаками підробки
- На Закарпатті затримали зловмисника, який допомагав військовозобов’язаним ухилятися від мобілізації
- На Закарпатті викрили прикордонника, який сприяв здійсненню протиправної діяльності на кордоні
- Хуст прийняв завершальний забіг Transcarpathian Grand Run — марафон і благодійність
- Охочі обійти митне законодавство потрапляють на гачок закарпатських митників
- Трагедія на Іршавщині: під час пожежі загинув 62-річний чоловік
- Понад 1100 водіїв з початку року знехтували ременем безпеки — закарпатські патрульні нагадують про відповідальність
- Взято під варту двох юнаків, які підозрюються у подвійному вбивстві на Закарпатті
- Понад сотня ветеранів із закарпатської глибинки узяли участь в проєкті «Повертаю себе собі»
- В Ужгороді визначили переможців конкурсу «Листівка миру»
- Дітям про безпеку: закарпатські поліцейські розповіли, як не стати жертвою торгівлі людьми
- За матеріалами БЕБ на Закарпатті судитимуть керівника підприємства за контрабанду лісоматеріалів
- На Закарпатті повідомлено про підозру двом юнакам у подвійному вбивстві пенсіонерів
- У музеї ім.Й.Бокшая протягом двох тижнів можна побачити творчий доробок відомого живописця Петра Фелдеші
- В Ужгороді вчетверте відбувся культурно-мистецький захід «Жива спадщина»
- Реалізація державної стратегії розвитку розподіленої генерації: Закарпаття приймає виїзне засідання парламентського Комітету з енергетики
- Поліція Виноградова відкрила кримінальне провадження за фактом жорсткого поводження з твариною у селі Фанчиково
- «Книга-фест 2025»: Ужгород готується прийняти наймасштабнішу літературну подію року
- Вчинила підпал через неприязні стосунки з потерпілим: поліцейські Іршави затримали підозрювану у злочині
- На Закарпатті прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, який намагався контрабандою вивезти лісоматеріали
До цієї новини немає коментарів