Гуманітарну допомогу на понад 5 млн грн отримала Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня

Про це інформує пресслужба міськради.
Імпланти для остеосинтезу, допоміжні інструменти та витратні матеріали отримали завдяки співпраці з американською Фундацією Romulus T. Weatherman та її українським партнером ГО «Мрій та Дій».
Йдеться про понад 300 інтрамедулярних цвяхів для лікування переломів стегнової, великогомілкової, плечової кісток, інструменти для їх установки та інше.
Завдяки отриманій допомозі у медзакладі зможуть отримати допомогу військовослужбовці, які отримали поранення, а також постраждалі через військову агресії росії цивільні.
Загалом допомога охоплює 6 регіонів: крім Ужгорода, гуманітарні вантажі доставили у Рівне, Тернопіль, Київ, Дніпро та Черкаси.




До теми
- Нові можливості для захисту тварин: Ужгородська міська рада підписала Меморандум із благодійним фондом
- 15 дітей із Ужгорода, переважно з родин загиблих Захисників, сьогодні вирушили на відпочинок до Ніредьгази
- Богдан Андріїв привітав ужгородських поліцейських із професійним святом
- Працівники Ужгородської міської ради сьогодні долучилися до благодійної акції та здали кров
- Електроенергія подорожчала майже на 189%: у водоканалі пояснили, що найбільше вплинуло на тариф
- В Ужгороді тимчасово змінено рух окремих автобусних маршрутів через ремонт вулиці Карпатської України
- До уваги водіїв! В Ужгороді через спеку обмежено рух великих вантажівок
- В Ужгороді відзначили 30-ту річницю Конституції України
- В Ужгороді встановили тариф на проїзд у міських автобусах у розмірі 23 гривень
- Майже 1,1 млн гривень в Ужгороді спрямують на соціальну підтримку Захисників та їхніх родин
- В Ужгороді нагородили рятувальників УДСНС у Закарпатській області за героїчну боротьбу з пожежами
- В Ужгороді зросте вартість тарифів на водопостачання та водовідведення – рішення виконкому
- Ще сім ужгородських родин військових та ветеранів отримали сертифікати на житло
- Богдан Андріїв: "Ужгород та португальське місто Майа відтепер офіційно міста-побратими"
- Уперше в Ужгороді Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Фелікс Бауманн
- Рішення позачергової сесії Ужгородської міськради відкриває шлях до модернізації ліцею ім. Августина Волошина за стандартами НУШ
- Ужгород посилює енергетичну стійкість: міська рада обговорила співпрацю з чеськими партнерами
- На Закарпатті військовослужбовці, ветерани та родини загиблих захисників отримали нові квартири
- Богдан Андріїв вручив грамоти міської ради кращим художнім гімнасткам
- На сесії Ужгородської міськради обговорили розвиток і модернізацію водоканалу

До цієї новини немає коментарів