Онлайн-казино в ужгородському готелі: БЕБ припинило роботу нелегального закладу

Детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області припинили діяльність підпільного грального закладу розташованого в м.Ужгород.
Приміщення, в якому обладнали зал гральних автоматів, було розташоване в одному з готелів. Зал ретельно замаскували та обладнали 14 камерами відеоспостереження.
Заклад працював цілодобово, без жодних ліцензій, дозволів та сплати податків.
За результатами обшуків співробітники Бюро виявили та вилучили 40 одиниць спеціалізованого комп’ютерного обладнання, мобільні телефони, планшети, чорнові записи, готівку тощо.
Наразі досудове розслідування за ст. 203-2 КК України триває. Оперативне супроводження здійснювали працівники УСБУ в Закарпатській області. Процесуальне керівництво - прокурори Закарпатської обласної прокуратури.
До теми
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
- Змагаються ветерани і ветеранки: в Ужгороді - другий день "Карпатського виклику"
- На Мукачівщині зустріли героя, який повернувся із полону
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- У Вільшанському дитячому будинку-інтернаті запрацювали два нові відділення
- Міжнародний проєкт для пом’якшення змін клімату стартує в Ужгороді
- В Ужгороді стартував відкритий всеукраїнський турнір із адаптивних видів спорту «Карпатський виклик»
- Молодіжний освітній фестиваль «База» від УАЛ триває в Ужгороді
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
- Ужгород попрощався із полеглим 43-річним майором Олександром Карповим
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- В Ужгороді цими вихідними - спортивні змагання серед військових та ветеранів
- У Закарпатській обласній клінічній лікарні за 4 години виготовили і встановили протез військовому з Херсона
- Стали відомі імена переможців премії імені Петра Скунця
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
- Цієї суботи ужгородців та гостей міста запрошують на масштабну спортивну подію «Активні парки – Забіг Ужгород»
До цієї новини немає коментарів