Берегівчанин постане перед судом за вбивство сусіда

У ході слідства встановлено, що під час спільного розпивання алкогольних напоїв між обвинуваченим і його сусідом раптово виник конфлікт. Господар помешкання наніс чоловіку кілька десятків ударів, зокрема – металевим совком по голові. Потерпілий помер на місці інциденту. Медики діагностували в нього відкриту черепно-мозкову травму, переломи ребер та інші ушкодження.
Закарпатець наразі перебуває під вартою. Якщо суд визнає його винним у злочині, чоловік може провести до 15 років за ґратами.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
До теми
- Підприємці та громади Закарпаття можуть скористатися фінансовими інструментами підтримки від провідних державних банків України
- Закарпаття посилює підтримку дітей з інвалідністю: стартує новий етап проєкту «Стійкість»
- У Тячеві з понеділка запрацює новий реабілітаційний центр
- В Ужгороді обговорили співпрацю між українськими та французькими підприємствами легкої промисловості
- Педпрацівники Закарпаття можуть подати заявку на участь у пілотуванні державної політики «Гроші ходять за вчителем» через платформу «Вектор»
- Максимальне покарання у справах сексуального насильства відносно дітей – керівник облпрокуратури Мирослав Пацкан
- На Закарпатті сьогодні функціонує 13 патронатних родин, які надають тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію 20 дітям
- Освіта без бар’єрів: чотири закарпатські заклади освіти отримали новий спецтранспорт
- На Закарпатті військові та їхні родини можуть отримати додаткову фінансову підтримку
- Роботи тривають: на Закарпатті обговорили реалізацію проєкту «Біла Церква – Сігету Мармацієй»
- Закарпаття отримало понад 90 млн грн субвенції з державного бюджету для освітньої галузі
- Після проходження льодоходу Закарпаття посилює заходи з протипаводкового захисту
- У Закарпатській ОВА розглянули ситуацію з підлітковими правопорушеннями та сімейним неблагополуччям
- Закарпатська «екстренка» отримала додаткові 157 млн грн фінансування
- На Закарпатті активізують боротьбу з фішинговими схемами та шахрайськими кол-центрами
- Навчання та 100 000 грн на розвиток для агробізнесу Закарпаття
- Державна підтримка на придбання власного помешкання: як на Закарпатті працює програма «єОселя»
- Оприлюднено графік відключення світла на Закарпатті у середу, 18 лютого
- Новий пункт пропуску на кордоні з Румунією: стартує проєктування «Яблунівка – Ремети»
- Бізнесу Закарпаття представили урядові програми енергонезалежності та цифрової зрілості

До цієї новини немає коментарів