На Закарпатті СБУ та Нацполіція припинили діяльність наркоугруповання, яке спеціалізувалося на масовому збуті психотропних речовин

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю та кримінальної поліції Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, у співпраці зі співробітниками СБУ та Держприкордонслужби затримали п’ятьох членів злочинного угруповання, які налагодили канал постачання та розповсюдження наркотиків у регіоні.
В ході проведення комплексу слідчих та оперативних заходів правоохоронці з’ясували, що злочинна група дотримується стійкої ієрархії та кожен з її учасників відповідає за свій напрямок роботи. За вказівками 30-річного організатора злочину, фігуранти займалися як гуртовими поставками «товару», так і збутом наркотиків наркозалежним клієнтам дозами. Така діяльність щомісяця приносила їм понад 300 тисяч гривень, інформує поліція Закарпаття.
Поліцейські за силової підтримки спецпризначенців КОРД і роти поліції особливого призначення та за участі спеціалістів-криміналістів відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління, провели 14 обшуків. Слідчі дії проходили за місцями проживання «бізнесменів», у їх транспортних засобах та на об’єктах нерухомості.
У результаті обшуків слідчі вилучили партію розфасованого наркотовару на загальну суму майже 200 тисяч гривень, психостимулятори, арсенал зброї та боєприпасів, мобільні телефони, електронні ваги, три автомобілі та гроші.
За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури усіх 5 членів угруповання, в тому числі й основного організатора, слідчі ГУНП затримали у порядку ст. 208 КПК України та помістили в ізолятор тимчасового тримання. Їх освідували – четверо з них перебували у стані наркотичного сп’яніння.
Слідчі інкримінують фігурантам ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. За скоєне зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі оперативники встановлюють можливих спільників затриманих наркоторговців. Триває слідство, інформує поліція Закарпатської області.














До теми
- Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття
- Зареєстроване кримінальне провадження за фактами влучань ворожих БпЛА по об’єктах інфраструктури на Закарпатті
- 11 ворожих цілей над Закарпаттям: в ОВА повідомили про наслідки масованої атаки
- Закарпаття під атакою БПЛА, у кількох громадах пролунали вибухи
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- У Закарпатській обласній лікарні виконали складну мікрохірургічну операцію військовому із Запоріжжя (ФОТО 18+)
- Контрабандисту наркотиків із Закарпаття підтвердили 10,5 років ув’язнення
- В Ужгороді триває фінал Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2026»
- Через негоду на Закарпатті без світла залишились 33 населені пункти
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який з пневматичної гвинтівки стріляв у чоловіка
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- У Мукачеві патрульні виявили нетверезого водія Skoda: у крові — понад 2 проміле алкоголю
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- Переправлення через Тису та маніпуляції зі «Шляхом»: на Закарпатті ліквідовано ще чотири незаконні схеми втечі за кордон
- В Ужгороді поліція затримала двох зловмисників, які напали на чоловіка поблизу студентських гуртожитків
- В Ужгороді провели День спільнодії «Ти як? Формула стійкості вступників», присвячений підтримці школярів під час підготовки до НМТ
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»

До цієї новини немає коментарів