Співробітник поліції охорони хотів за $1000 хабаря виїхати до Словаччини

Встановлено, що поліцейський мав на меті покинути територію України шляхом незаконного перетину кордону.
Для реалізації такого наміру спробував домовитися із прикордонником Чопського загону про надання йому неправомірної вигоди у розмірі 1000 доларів США. За ці кошти військовослужбовець повинен був усунути перешкоди та допомогти у протиправній діяльності. Він умовно «пішов на контакт» із підозрюваним задля сприяння розкриттю злочину.
У вівторок, 21 листопада, фігуранта викрили при передачі частини хабаря – 300 доларів США. Його затримали в Ужгороді, неподалік кордону зі Словаччиною, куди він направлявся після того, як «вирішить» питання із прикордонною службою.
Заходи із викриття злочину прокурорами проведені спільно зі слідчими та оперативниками ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, та офіцерами ВВВБ Чопського прикордонного загону. Триває досудове розслідування, найближчим часом затриманому оберуть запобіжний захід, інформує Закарпатська обласна прокуратура.


До теми
- Стрілянина в районі Шахтинського лісу: в Ужгороді взято під варту підозрюваного, який стріляв у правоохоронців
- Понад 2,7 млн грн до місцевих бюджетів: прокуратура через суд повертає громадам кошти, які мали працювати на розвиток Мукачівщини
- 25 тисяч доларів за «роботу», на яку можна не ходити: на Закарпатті судитимуть адвоката та директора філії коледжу
- 148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася реального покарання для наркодилера
- На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН за махінації на 680 тисяч грн
- За вихідні на Закарпатті блокували дві схеми заробітку на незаконних втечах за кордон
- Внаслідок негоди на Закарпатті пошкоджені житлові будинки й теплиці
- Визначили переможців фотоконкурсу «Закарпатська весна»
- На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за земельну аферу на 9 мільйонів
- Ужгородські правоохоронці викрили канал постачання особливо небезпечних психотропів
- Тютюновий бізнес на 3,3 млн грн під прикриттям ліцензій: судитимуть групу ділків із Закарпаття
- Від "галюциногенного печива" до домашніх плантацій: на Закарпатті викрили місця незаконного вирощування і зберігання наркотиків
- На Закарпатті зустріли бійців 94-го прикордонного загону, які повернулися з передової
- Діти із Закарпаття вирушили на літній відпочинок до чеської Височини
- На Закарпатті судитимуть двох агентів, які збирали розвіддані для рф про українські військові об'єкти
- За апеляцією прокуратури в Хусті скасовано спробу узаконення самовільно збудованої крамниці на землях освіти
- В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового
- На Закарпатті начальниця відділення Укрпошти програла в казино 170 тисяч гривень, призначених для пенсій
- До Словаччини за 17 тисяч доларів – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
- На Закарпатті судитимуть майстра лісозаготівель за розтрату деревини на Рахівщині

До цієї новини немає коментарів