Синоптики оголосили на Закарпатті гідрологічне штормове попередження: в яких районах очікувати на підтоплення

27-28 жовтня на річках області, на фоні підвищеної водності, очікується формування високого дощового паводку з підвищеннями рівнів води (над рівнями на 8 год 26.10):
- на переважній більшості річок на 1.5-2.0 м. з виходом води на заплаву: р.Тиса, ділянці м.Тячів-м.Хуст; р.Латориця-м.Мукачево; р.Уж-м.Ужгород (рівень небезпеки жовтий); - в нижній течії р.Боржава на 2.0-2.5 м, вихід води на заплаву з підтопленням сільгоспугідь сіл. Заріччя, Сільце, Камянське, В.Ком'яти, Боржавське, автодороги Шаланки - В.Комяти (рівень небезпеки помаранчевий).У місцях проходження інтенсивних дощів, очікується формування значного місцевого та схилового стоку, стрімке підвищення рівнів води на малих водотоках з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав. В гірських районах існує загроза сходу невеликих селів (рівень небезпеки помаранчевий).
По мірі розвитку синоптичної ситуації будуть уточнюватись гідрологічні прогнози.
До теми
- Європейські цифрові стандарти стають практичною реальністю для Закарпаття
- У Закарпатському апеляційному суді — нова суддя: указ підписав Президент
- Як ветеранам і ветеранкам скористатися безоплатною психологічною допомогою
- Стартував пілотний проєкт «За молоддю майбутнє Закарпаття»!
- На Закарпатті завершено відновлення ділянки міжнародної траси Київ – Чоп
- В Ужгороді рятувальники перевіряють готовність захисних споруд цивільного захисту
- Закарпаття перевірило готовність мобільного зв'язку до тривалих знеструмлень
- 17 малих і середніх підприємств Закарпаття стали переможцями обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2025»
- На Закарпатті підтримали 16 бізнес-проєктів: підприємці отримають 4,5 млн грн грантів
- Ветеранський простір в Ужгороді готовий уже на 76%
- На Закарпатті завершено відновлення ділянки міжнародної траси Київ – Чоп
- На Закарпатті зустрілися із захисниками підрозділу «Стугна» ГУР
- З початку року 163 учасники бойових дій скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості
- «За розвиток Закарпаття»: Генконсула Румунії в Солотвині нагородили спільною відзнакою ОВА та облради
- Група компаній Tolk, до якої входить і енергопостачальник "Закарпаттяенергозбут", відзначила 5-річчя
- Роботодавці тепер можуть звіряти та оновлювати військово-облікові дані працівників онлайн через портал Дія
- 1679 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
- Від Закарпаття до Великої Британії: як допомагають дітям українських Захисників повертатися до нормального життя
- В Ужгороді триває будівництво реабілітаційного центру «4.5.0. Recovery Center»: Віктор Микита показав, як просуваються роботи
- Сату-Маре долучається до Карпатської ініціативи
До цієї новини немає коментарів