Минулого тижня на Закарпатті зафіксували 997 випадків перевищення максимально дозволеної швидкості руху

За минулий тиждень патрульні поліцейські Закарпатської області притягнули до відповідальності 997 водіїв, які перевищили максимально дозволену швидкість руху. Пам?ятайте, що однією з основних причин ДТП з потерпілими на території України є перевищення максимально дозволеної швидкості руху, - наголошує Патрульна поліція Закарпатської області.
Нагадаємо швидкісні вимоги, передбачені ПДР України:
- У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю не більш як 50 км/год, а у житлових і пішохідних зонах до 20 км/год;
- Поза населеними пунктами транспортним засобам дозволяється рухатись зі швидкістю до 90 км/год, а у разі відокремлення проїжджих частин одна від одної за допомогою розділювальної смуги — не більш як 110 км/ год. На автомагістралях максимально дозволена швидкість руху до 130 км/год.
Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен враховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно ним керувати.
До теми
- Закарпатський народний хор відтворив давні закарпатські колядки: почути їх можна вже 22 грудня
- В Ужгороді відбудеться різдвяний концерт хору «Кантус»
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Недотримання митних правил призвело до складання понад 850 протоколів на чверть мільярда гривень
- Президент присвоїв 26 полку Нацгвардії України почесне найменування «Закарпатський»
- Помер співак Степан Гіга
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки
- Прокурори в апеляції підтвердили вирок депутату, який пограбував та ув’язнив п’ятьох іноземців
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- На Закарпатті прокурори зупинили спробу створити фіктивний борг держави на 32 млн грн
- Гуманітарна місія «Проліска» отримала премію Нансена від УВКБ ООН
- До 7 років ув’язнення засуджено мешканця Білок за організацію каналу втечі військовозобов’язаних
- «День прав людини — громада як відправна точка захисту прав дитини в Україні» - форум на Закарпатті
- «Світло над Чесляндією»: закарпатські поліцейські написали казку, яка увійшла до освітніх матеріалів НАЗК
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 646 постанов за перевищення водіями дозволеної швидкості
- На Закарпатті вдруге пройшов регіональний форум «Голос молоді»
- Пожежа на території Свято-Покровського монастиря в селі Кострина ліквідована – ДСНС

До цієї новини немає коментарів