В Ужгороді водій легковика збив чоловіка на електросамокаті (ФОТО)

За викликом виїхала слідчо-оперативна група Ужгородського районного управління поліції. На місці події правоохоронці провели першочергові слідчі дії та встановили попередні обставини ДТП.
Відомо, що під час проїзду перехрестя з круговим рухом 28-річний житель Ужгородщини, керуючи автомобілем «Chevrolet», допустив зіткнення із електросамокатом, який рухався по головній дорозі.
Внаслідок цього 22-річний водій двоколісного транспорту втратив рівновагу та впав на проїзну частину дороги. Хлопець отримав тілесні ушкодження та з місця події був госпіталізований до лікарні.
Водія автомобіля поліцейські освідчили - за кермом він перебував тверезий. Обидва транспортні засоби вилучено та поміщено на арештмайданчик поліції.
Слідчі внесли дані відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили потерпілому тілесні ушкодження.
У ході слідства буде проведено ряд необхідних експертних досліджень, які допоможуть встановити всі об’єктивні обставини аварії. Розслідування триває, – повідомляють у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

До теми
- Поліція розшукала зниклу 14-річну ужгородку
- Увага! Поліція розшукує зниклу 14-річну ужгородку (ФОТО)
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- В Ужі біля Студентської набережної знайшли мінометну міну часів Другої світової
- Обгін через суцільну завершився смертельною ДТП: на трасі біля Ділового зіткнулися три авто
- 2,74 проміле та повторне керування без прав: в Ужгороді патрульні зупинили водія Opel
- У Хусті внаслідок зіткнення позашляховика та мікроавтобуса травмувалися двоє водіїв
- На Рахівщині внаслідок ДТП травмувався водій мотоцикла та загинув його пасажир – поліція проводить розслідування
- В Ужгороді до Дня молоді проведуть караоке на набережній та благодійний концерт
- Ужгород сьогодні попрощався із 35-річним старшим лейтенантом Михайлом Полянським
- Майже через 90 років Євген Коновалець повертається в Україну: прах полковника зустріли на Закарпатті
- Поліція Мукачева розслідує ДТП за участю двох мотоциклів: травмувалися троє людей, серед них неповнолітній
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Захисником
- Поліція Міжгір’я розслідує аварію, у якій травмувався неповнолітній мотоцикліст
- Поїзди Кошице — Мукачево у серпні та вересні тимчасово скоротять маршрут: у які дати діятимуть обмеження
- Неіснуючі акумулятори, сонячні панелі та Starlink: ужгородку засудили за шахрайство
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- В Ужгороді на «Авангарді» відбудеться великий футбольний фестиваль «Талантікос»: як долучитися
- В обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку «Роми Закарпаття: історія, пам'ять, гідність»
- Понад 20 тисяч заяв: УжНУ увійшов до топ-15 найпопулярніших вишів України

До цієї новини немає коментарів