В Ужгороді відбулася публічна дискусія "Інтеграція 2.0. на Закарпатті: поїхати не можна залишитися" (ВІДЕО)

Закарпатські ЗМІ, публікуючи матеріали про вимушених переселенців, часто стикаються із численними суперечками серед читачів чи глядачів. Зокрема, у форматі коментарів.
Усе ж багато питань залишаються непроговореними. Тому, до прикладу, видання намагаються виходити офлайн, збирати і містян, і вимушених переселенців, аби через комунікацію спільно віднаходити конструктивні рішення.
Чергову публічну дискусію в Ужгороді назвали «Інтеграція 2.0. на Закарпатті: поїхати не можна залишитися». Власне назва «Інтеграція 2.0» – бо перша відбувалася в 2014 році, друга, після початку повномасштабного вторгнення, триває досі.
До теми
- Книга-фест 2025: оприлюднена детальна програма головної літературної події Закарпаття
- Урок мужності: закарпатські гвардійці провели пізнавальну зустріч для учнів Ужгородського наукового ліцею
- Канал незаконного переправлення українців призовного віку через українсько-румунський кордон ліквідували на Закарпатті
- Поліцейські Хустщини розслідують аварію, внаслідок якої загинув водій легковика
- СБУ та Нацполіція зафіксували нову спробу російських спецслужб дестабілізувати обстановку на Закарпатті
- У Перечині поліцейські затримали чоловіка, який погрожував пневматичною гвинтівкою
- Мукачівські поліцейські затримали двох чоловіків, які пограбували перехожого посеред вулиці
- Рятувальники Іршави визволили 12-річного хлопчика з металевої пастки на дитячому майданчику
- Поліцейські Закарпаття встановлюють обставини смертельної аварії у одному з сіл Берегівщини
- Богдан Андріїв: "Нехай спільна молитва стане кроком до перемоги, справедливого миру та спокою, якого так прагне кожне українське серце"
- Зрадили довіру: на Рахівщині прокурор довів вину двох жінок, які привласнили виплату родини загиблого військового
- Сила єдності: військові 128-ї бригади допомагають своїм пораненим товаришам відновлюватися
- Рак молочної залози: на Закарпатті майже 4 тисячі жінок перебувають на обліку, кожна четверта звертається на пізніх стадіях
- На Закарпатті правоохоронці блокували сотні схем “бізнесу на втечах” – понад 270 осіб на лаві підсудних: дайджест прокуратури Закарпаття
- На Закарпатті за незаконну вирубку лісу сплатили понад 4 мільйони гривень
- За 10 000 $ до Румунії: поліцейські Рахівщини затримали мукачівця, причетного до переправлення осіб через кордон
- Закарпаття знову стало прихистком для родин з дітьми, що рятуються від війни
- На Закарпатті викрили чоловіка, який намагався перетнути кордон за документами з ознаками підробки
- На Закарпатті затримали зловмисника, який допомагав військовозобов’язаним ухилятися від мобілізації
- На Закарпатті викрили прикордонника, який сприяв здійсненню протиправної діяльності на кордоні
До цієї новини немає коментарів