В Ужгороді патрульні виявили чоловіка, який розгулював, ймовірно, з наркотиками

Подія трапилась учора, близько 9-ї години, на вулиці Годинки, в Ужгороді. ТОРівці виявили 41-річного чоловіка, який, помітивши поліцесьйких, жбурнув пластиковий контейнер на землю.
Патрульні підняли контейнер та з’ясували, що в ньому були речовина зеленого кольору рослинного походження з характерним запахом, зовні схожа на марихуану та 4 згортки фольги, в яких знаходилась біла порошкоподібна речовина, зовні схожа на метамфетамін.
На місце події одразу викликали слідчо-оперативну групу, адже в діях громадянина вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ.
Патрульна поліція Закарпатської області
До теми
- Кількість постраждалих у Мукачеві збільшилася - останні новини щодо нинішньої атаки росії
- Координаційний штаб і 128-ма бригада працюють з родинами зниклих безвісти та полонених
- Майстрів народного мистецтва краю запрошують узяти участь у конкурсі «Туристичний сувенір Закарпаття 2025»
- Рятувальники, волонтери та працівники соцзахисту зустріли на Закарпатті родини з Донеччини
- У галереї "Ужгород" відкрили виставку 38 художників - членів Закарпатської організації Національної спілки художників України
- На Хустщині поліція затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв аварію з потерпілими
- Прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу у Мукачеві
- На Закарпатті прокурори викрили схему незаконного вивезення військовозобов’язаних у вантажівці під деревиною
- Окрім атаки в Мукачеві, є падіння шахеда на Хустщині (ФОТО)
- У Мукачеві є постраждалі внаслідок ворожої атаки
- Росіяни вдарили по підприємству у Мукачеві
- Прокуратура повернула громаді понад 197 га сільськогосподарських земель на Закарпатті
- На Берегівщині судитимуть архітектора за пошкодження костелу XIII–XV ст. у Мужієві
- Вогонь не прощає легковажності: понад два десятки загиблих у пожежах на Закарпатті із початку року
- Поліцейські Воловця затримали підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Контрабанда дорогоцінних металів платини, паладію та родію на понад 11 млн грн – трьом особам повідомлено про підозру
- Поліція Виноградова затримала зловмисника, підозрюваного у розбійному нападі на пенсіонерку
- На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2025»
- Закарпатські гвардійці відпрацювали штурм окопів та евакуацію поранених
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
До цієї новини немає коментарів