Колишній поліцейський повернувся з США на Батьківщину і вступив до лав Нацгвардії

Службу в поліції Мар’ян Зеленецький розпочав після закінчення навчання в Національній академії внутрішніх справ України. За плечима чоловіка понад три роки служби в групі швидкого реагування і слідчому відділенні. Там Мар’ян був інспектором-криміналістом. Втім згодом він вирішив будувати кар’єру дизайнера в США. Звістка про початок повномасштабної війни за океан до Мар’яна прилетіла 24 лютого, і він не вагаючись зібрав речі й повернувся захищати Батьківщину.
«Це зайняло декілька днів, оскільки весь повітряний простір України був закритий, і повернутись відразу на територію України не було можливості. Повернутись в якісь дружні держави теж було нелегким. Адже всі ми знаємо, що квитки з іншого континенту не такі й дешеві. Хоча на той час мене це мало цікавило. Близько 30 годин я добирався в Польщу, плюс десь 10 годин з Польщі. Також день витратив на те, щоб зібрати собі необхідне екіпірування. Все, що потрібно я купив там і вже потім заїхав на територію України». – пригадує чоловік.
Допоки деякі чоловіки викладали тисячі доларів США аби незаконно втекти з Батьківщини, Мар’ян витратив стільки ж, аби повернутись в Україну з комфортних для проживання Сполучених Штатів Америки. 7 березня він вже був зарахований в Національну гвардію України. Тут зустрів чимало колишніх колег по службі в поліції. Мар’ян згадує, що на початках було нелегко, але процес адаптації серед однодумців пройшов дуже швидко.
«У мене не було ніяких тривог щодо військової служби. Чому мені більше імпонує Нацгвардія? Тому що це та сама система МВС України, яка включає і Національну поліцію. Тобто це було ближче мені. Тут я зустрів людей, які добре розуміють, що вони роблять, тому мені з ними набагато легше. До того ж досвід служби в поліції й робота з людьми допомогли мені налагодити роботу зі своїм особовим складом», – розповідає Мар’ян.
Зараз Мар’ян Зеленецький командує взводом нацгвардійців. Він із задоволенням привітав побратимів з Національної поліції України:
«До Дня Нацполіції хочеться побажати хлопцям ніколи не опускати голову. Бо я знаю, як добре вони виконують свою роботу, і як багато вони жертвують для того, щоб виконувати її добре, скільки часу приділяється для цього. Тому єдине, чого хочеться їм побажати – це чистого неба над головою, спокою в родині й нехай їхня робота приносить їм тільки задоволення!».
Національна гвардія України
До теми
- На Закарпатті внаслідок ДТП на контрольно-ревізійному пункті загинув військовослужбовець ДПСУ — поліція затримала водійку з ознаками сп'яніння
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Поліція Мукачівщини встановлює обставини ДТП, у якій смертельно травмувався мотоцикліст
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- Богдан Андріїв привітав поліцейських із професійним святом
- У Перечині правоохоронці затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Минулого місяця закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 77 водіїв
- Понад 5 000 водіїв порушили на Закарпатті швидкісний режим у червні
- Поліція затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині
- На Закарпатті прокурори повідомили підозри трьом проросійським інтернет-агітаторам
- Перевозили у вантажівці з піском: на Закарпатті судитимуть групу зловмисників, які намагалися переправити 13 військовозобов’язаних за кордон
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння
До цієї новини немає коментарів