ДБР викрило посадовця органу виконання покарань на Закарпатті, який переправляв ухилянтів до Словаччини

Встановлено, що фігурант разом зі спільником знайшли двох чоловіків, які хотіли нелегально перетнути кордон. Вони пообіцяли їм за 3 тисячі доларів США з кожного переправити їх до Словаччини, оминаючи пункти пропуску на кордоні.
Зловмисники привезли «клієнтів» до кордону в Закарпатській області та спробували провести їх через ліс до Словаччини, проте усю групу затримали прикордонники.
Посадовцю органу виконання покарань повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон (ч. 3 ст. 332 КК України). Його спільник отримав таку ж підозру раніше.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 9 років.
Суд обрав посадовцю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.
ДБР
До теми
- Зловживання при закупівлі на понад 1,17 млн грн: на Тячівщині прокуратура повідомила про підозру екскерівнику комунального підприємства
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику
- Шукали майже три доби: поліцейські Рахова спільно з рятувальниками розшукали двох неповнолітніх хлопчиків
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- Рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку на Хустщині
- Закарпатські гірські рятувальники переймали європейський досвід, щоб ще ефективніше рятувати життя
- Діалог з бізнесом та вдосконалення податкового законодавства: у ДПС у Закарпатській області відбулося засідання Громадської ради
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- В Ужгородському надлісництві відбулася урочиста літургія в капличці Святого Губерта (ФОТО)

До цієї новини немає коментарів