Завдали шкоду на понад 3,5 млн грн: ДБР повідомило про підозру двом керівникам ліспідприємств на Закарпатті

Обидва керівники упродовж 2018-2019 років видавали лісорубні квитки без отримання необхідних лімітів та дозволів. На їх підставі було проведено рубки лісів на ділянках природно-заповідного фонду
Під час досудового розслідування ДБР залучило спеціалістів екологічної інспекції для точного встановлення завданих державі збитків. В подальшому висновками інженерно-екологічних та почеркознавчих експертиз підтверджено порушення лісового законодавства та суму заподіяних збитків:
на даний час вже ліквідоване ДП «Великоберезнянське лісове господарство» – 3 млн грн;
Національний природній парк «Зачарований край» – понад 500 тис. грн.
Обом керівникам повідомлено про підозру у перевищенні службових повноважень, тобто умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам.
Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.
Державне бюро розслідувань
До теми
- Серед звільнених сьогодні з полону захисників – 5 закарпатців
- Рятувальники ліквідували наслідки падіння двох дерев на Закарпатті
- Два середньовічні костюми подарували Ужгородському замку реконструктори з Запоріжжя
- П'яним скоїв ДТП та втік з місця події - закарпатські патрульні виявили порушника
- Майже пів мільйона доларів прибутку: закарпатська поліція затримала організатора та членів злочинної організації, які масово переправляли військовозобов'язаних за кордон
- Гірські рятувальники знайшли двох туристок з Полтавщини, які заблукали в Карпатах
- Вишиванка для захисника: ужгородців запрошують долучитися до флешмобу
- Ужгородські патрульні притягнули до відповідальності водія, позбавленого права керування та під наркотиками
- Символічний пас в Ужгороді на матчі чемпіонату України з футболу зробив ветеран російсько-української війни
- Оперативне реагування: в Ужгороді патрульні швидко знайшли зниклого юнака із вадами здоров'я
- На Закарпатті стартувала вакцинація диких тварин проти сказу: не чіпайте приманки!
- Канабіс у косметичці: службовий пес затримав "сюрприз" на в’їзді до України
- На Закарпатті неподалік від кордону виявили тіло людини
- Понад 10 тисяч водіїв вже оштрафували закарпатські патрульні за перевищення швидкості
- У парку біля УжНУ з’явилася гойдалка з краєвидом на місто
- Повідомлено про підозру закарпатцю, який жорстоко вбив сусідського собаку
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали групу правопорушників
- Поліцейські Берегова затримали неповнолітнього рецидивіста, який вийшов із зали суду та вчинив черговий злочин
- На Мукачівщині внаслідок вибуху гранати загинув чоловік, ще один - поранений: деталі від поліції
- Прикував дружину ланцюгом та утримував в неволі понад 10 днів: поліція Іршави повідомила про підозру зловмиснику
До цієї новини немає коментарів