На Ужгородщині водій авто насмерть збив велосипедиста, що вирішив повернути (ФОТО)

За викликом виїхала слідчо-оперативна група районного відділення поліції та слідчі ГУНП в Закарпатській області. Поліцейські провели першочергові слідчі дії та встановили попередні обставини автопригоди.
Відомо, що 35-річний мукачівець їхав на автомобілі «Volkswagen Transporter» в межах населеного пункту. В попутному з ним напрямку рухався велосипедист, який здійснив рух ліворуч і в подальшому водій автомобіля здійснив наїзд на велосипедиста. Від отриманих травм останній помер на місці події.
Потерпілим виявися 67-річний місцевий житель.
Водія освідчено – за кермом він перебував тверезий. Транспортні засоби поліцейські вилучили та помістили на арештмайданчик.
Відомості за даним фактом слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто Порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті потерпілого.
У справі буде призначено ряд експертних досліджень для встановлення всіх об’єктивних обставин смертельної аварії. Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.
![]()
До теми
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- Поліція завершила досудове розслідування смертельної аварії на Тячівщині, в якій загинула 13-річна дівчинка
- Поліція Закарпаття розшукала 9 водіїв, які намагалися уникнути відповідальності після ДТП
- На Міжгірщині у ДТП загинув мотоцикліст
- На Хустщині поліція затримала водія, який п’яним скоїв ДТП — підозрюваний переховувався від правоохоронців та суду
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині, внаслідок якої загинув пішохід
- ДТП поблизу Міжгір’я: поліція розслідує допуск неповнолітнього до керування авто
- Поліція розслідує смертельну ДТП на Хустщині, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- Смертельна ДТП за участі 15-річного водія на Хустщині - прокуратура ініціювала встановлення виховних заходів щодо підлітка
- Майже 1,4 млн грн компенсації і 5 років тюрми: вирок за смертельну ДТП на Рахівщині
- На Хустщині поліція затримала п'яного водія, який скоїв наїзд на мотоцикліста і втік з місця події
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП на Берегівщині: травмовано троє малолітніх дітей
- За минулий тиждень закарпатські поліцейські розшукали 15 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поліція Ужгорода затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 13 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- На Закарпатті судитимуть підрядника за ДТП під час ремонту траси Київ-Чоп, у якій вагітна жінка зазнала тяжких травм

До цієї новини немає коментарів