До довічного ув'язнення засудили закарпатця, який вбив свою падчерку

Закарпатця, який 2 жовтня 2021 року вбив одну падчерку, а іншій — наніс тілесні ушкодження, засудили до довічного ув'язнення. Про це повідомили на сайті Закарпатської обласної прокуратури.
Йдеться про події, які сталися у селі Паладь-Комарівці Ужгородського району 2 жовтня 2021 року.
"Прокурор у суді довела, що між підозрюваним і його дружиною виник конфлікт, свідками якого стали діти. Сварку матері й вітчима бачила й 10-річна падчерка, яка намагалася уникнути конфлікту та пішла з дому. Чоловік наздогнав дівчину, затягнув до будинку, а згодом у стані алкогольного сп’яніння спричинив не менше 75 ударів, які виявилися смертельними. Також вітчим наніс легкі тілесні ушкодження 5-річній доньці жінки", — йдеться у повідомленні.
За інформацією правоохоронців, після побиття старшої падчерки матір не вчинила жодних дій, щоб її врятувати. Наразі в суді на розгляді перебуває обвинувальний акт стосовно жінки за фактом залишення дитини в небезпеці, що спричинило її смерть.
"Під час судового розгляду підозрюваний вчинення вбивства заперечував. Встановили, що чоловік вже притягувався до адміністративної відповідальності за домашнє насильство у попередньому шлюбі", — йдеться у повідомленні. За інформацією правоохоронців, суд також ухвалив рішення про відшкодування засудженим на користь законного представника молодшої падчерки 100 тис. грн моральної шкоди.
Наразі вирок не набрав законної сили, триває час на апеляційне оскарження. Чоловік знаходиться під вартою.
До теми
- Відновлення мосту в Жденієві: виконано основні роботи, завершення та відновлення транспортного сполучення очікується до кінця року
- Від початку місяця закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 1130 водіїв
- Правоохоронці викрили чергового переправника військовозобов’язаних через кордон: затримання провели у Берегівському районі
- На Закарпатті взято під варту ужгородця, який за 1700 доларів США обіцяв «вплинути» на посадовців ТЦК
- Поліція Берегівщини розкрила подвійне вбивство пенсіонерів: затриманому загрожує довічне ув'язнення
- На Закарпатті прокуратура забезпечила стягнення понад 10 млн грн за незаконну вирубку лісу
- «Ми не шукаємо приводів, щоб допомагати»: нацгвардійці здали кров для поранених побратимів
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 17 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поліція Закарпаття розширює ініціативи для ветеранів: відкрито ще одну локацію для занять адаптивною боротьбою
- На Закарпатті прикордонники затримали чотирьох осіб, які намагались незаконно потрапити в Румунію
- «Діалоги влади та бізнесу»: на Закарпатті говоритимуть про безбар'єрний доступ до культурної спадщини
- Рятувальники допомогли харків'янину, який заблукав у районі Говерли
- В Ужгороді оголосили переможців Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю
- Гірські рятувальники знайшли грибарів, які заблукали на Мукачівщині
- День спільнодії відбувся в атріумі Закарпатської ОВА
- У Мукачеві через отруєння чадним газом померли чоловік та жінка
- Поліцейські Рахова розслідують аварію за участі мотоцикла та легковика: травмовані водій та неповнолітній пасажир двоколісного
- На Хустщині поліцейські затримали підозрюваного у переправленні осіб через державний кордон України до Румунії
- На Закарпатті за тиждень — один летальний випадок від грипу та ГРВІ, ще одна людина в реанімації
- Поліція встановлює обставини смертельної аварії у Виноградові — загинув водій мотоцикла
До цієї новини немає коментарів