Патрульні виявили водія, який уже неодноразово притягався за керування у нетверезому стані

Учора, близько 20-ї години, під час вимірювання швидкісного режиму поблизу села Барвінок, на Ужгородщині, патрульні виявили водія, який, рухаючись на авто ВАЗ, порушив ПДР.
Під час спілкування поліцейські помітили у 18-річного керманича ознаки наркотичного сп’яніння, тому одразу запропонували пройти огляд у медзакладі. Водій від освідування відмовився. На порушника склали адмінматеріали за ч. 3 ст. 130 ( Повторне протягом року керування транспортним засобом у стані сп’яніння, ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами), ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.
Загальна сума штрафів становить понад 112 тисяч гривень.
Патрульна поліція Закарпатської області
До теми
- «Обрахувався» на кордоні: українець втратив незадекларовану валюту на 1 млн грн
- Поліція Закарпаття викрила групу залізничників, які викрадали дизпаливо з локомотивів «Укрзалізниці».
- На Закарпатті офіційно запрацювало сучасне напіввідкрите стрільбище
- Президент вручив державні нагороди військовим 128-ї закарпатської бригади
- В Ужгороді рятувальники ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння
- У Чопі поліція затримала місцевого жителя за підозрою в організації незаконної переправи військовозобов’язаних через кордон
- Прокуратура викрила багатомільйонні махінації під час будівництва спорткомплексу на Свалявщині
- На Закарпатті триває другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху
- Керівництво Закарпаття зустрілося із представниками Угорської екуменічної служби допомоги в Україні
- Воловецька центральна лікарня отримала від міжнародних партнерів обладнання для стоматологічного кабінету
- Одна людина загинула та ще одна травмувалася внаслідок нічної ДТП в Ужгороді
- На Закарпатті СБУ та ДБР блокували чергову «ухилянтську» схему
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали групу порушників
- Закарпатські рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг із Дніпропетровщини
- В Ужгороді поліцейські затримали рецидивіста, який викрав велосипед із території школи
- На Рахівщині медики врятували чоловіка, якому стало погано в горах
- За позовом прокуратури підприємство сплатить майже пів мільйона гривень за незаконне користування землею у Виноградові
- На Закарпатті відкрили третій ветеранський хаб
- СБУ повідомила деталі масштабної схеми з «трансферу» ухилянтів до ЄС
- Центр ветеранського розвитку розпочинає набір учасників на короткострокові освітні програми

До цієї новини немає коментарів