На Закарпатті групи психологічної підтримки організовує простір «Дерево мого життя» для родин військовослужбовців

Без слів «все буде добре», якщо позаду – втрата близької людини, яка віддала життя, захищаючи Україну. Натомість – можливість висловити емоції й побути в колі тих, у кого болить душа так само.
Інша група відкриватиметься для родин, чиї рідні-військові зникли безвісти або перебувають у полоні. У «Дереві мого життя» бути поруч і психологічну підтримку пропонують для трьох окремих груп. Просто група підтримки для родин військовослужбовців уже триває, але до неї ще можна долучатися. А ось інші 2 групи лише розпочинають набирати. Одна з них – для тих родин, які втратили близьких внаслідок воєнних дій. За інформацією можна звертатися за номерами телефонів: +380503317354 (Ужгород); +380990201335 (Мукачево); +380663352751(Свалява).
До теми
- 11 ворожих цілей над Закарпаттям: в ОВА повідомили про наслідки масованої атаки
- Закарпаття під атакою БПЛА, у кількох громадах пролунали вибухи
- На Закарпатті повідомлено про підозру ліснику, від пострілу якого загинув чоловік
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- На Закарпатті підтверджено законність вироку вітчиму, який довів падчерку до самогубства
- У Закарпатській обласній лікарні виконали складну мікрохірургічну операцію військовому із Запоріжжя (ФОТО 18+)
- Контрабандисту наркотиків із Закарпаття підтвердили 10,5 років ув’язнення
- Гірські рятувальники допомогли туристу, який заблукав на Петросі
- Прокурори Закарпаття передали автомобіль та FPV - дрони військовим 128-ї бригади
- В Ужгороді триває фінал Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2026»
- Через негоду на Закарпатті без світла залишились 33 населені пункти
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який з пневматичної гвинтівки стріляв у чоловіка
- Гірські рятувальники розшукали двох киян на схилах Карпат
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Закарпатець намагався підкупити прикордонника
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- У Мукачеві патрульні виявили нетверезого водія Skoda: у крові — понад 2 проміле алкоголю
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- Стародруки з ознаками історичної цінності вилучили у пасажирки потяга «Чоп–Прага»
- Переправлення через Тису та маніпуляції зі «Шляхом»: на Закарпатті ліквідовано ще чотири незаконні схеми втечі за кордон

До цієї новини немає коментарів