Прикордонники подали позов на Ужанський нацпарк та його спіробітника

Останній 1 травня цього року розповсюдив у соцмережі Фейсбук допис, у якому фактично звинуватив прикордонників в організації незаконного полювання та вбивстві дикої тварини. Посадовець стверджував, що, нібито, військовослужбовці Чопського прикордонного загону, які фактично проходять строкову військову службу у відділенні «Кам’яниця», в результаті незаконного полювання знищили ведмедицю, яку разом з ведмежатами помічали в районі населеного пункту Стужиця. Того ж дня аналогічні звинувачення були викладені на офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук Ужанського національного природного парку.
Нагадаємо, що посадовця того ж дня було запрошено до прикордонного підрозділу та надано можливість ознайомитися з висновком комісії, яка підтвердила смерть тварини внаслідок природних причин. До того ж, як було зазначено в акті за результатами обстеження, знайдене прикордонниками тіло тварини належало самцеві, а не самиці ведмедя.
Всупереч цьому пан Каменца продовжував безпідставно звинувачувати прикордонників, поширюючи свої домисли та припущення у соцмережах та коментарях для ЗМІ. Тепер за ці дії йому та юридичній особі «Ужанський національний природний парк» доведеться відповідати у судовому порядку.
Пресслужба Чопського прикордонного загону
Читайте також:
До теми
- Підпалив авто сусіду через неприязні стосунки: поліція Тячівщини затримала підозрюваного
- Українці або відіб’ються, або зникнуть. В цьому немає нічого неісторичного - Портников
- Майбутнім правникам та економістам УжНУ презентували пріоритетні напрямки у розбудові митної системи
- “Зробити доброчесно”: на Закарпатті стартував 6-й форум Re:Open Zakarpattia
- Книга закарпатського письменника Андрія Любки «Війна з тильного боку» вийшла у США
- На Закарпатті проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху: перевірятимуть водіїв, документи та технічний стан машин
- Пропаганда під час війни: двох закарпаток судитимуть за підтримку «русского міра»
- Закарпатець, який убив 10-річну падчерку, проведе решту життя за ґратами
- Мукачівські поліцейські оперативно викрили неправдиве повідомлення про грабіж: батьків неповнолітніх притягнуто до відповідальності
- За матеріалами поліції Тячівщини засуджено чоловіка, який убив свого брата з викраденої зброї
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили підроблені документи та спробу підкупу
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою
- Прозорро. Продажі – митні аукціони від Закарпатської митниці
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС

До цієї новини немає коментарів