У Виноградові поліція затримала групу раніше судимих грабіжників

З’ясувалося, що потерпіла не орієнтувалася у місті та звернулася по допомогу до двох випадкових перехожих. Чоловіки пообіцяли показати їй шлях та завели на малолюдну вуличку. Там один із них зненацька вдарив жінку по обличчю, а інший вирвав у неї з рук сумку. Після цього зловмисники втекли у невідомому напрямку.
Провівши ряд пошукових заходів оперативники поліції встановили, що до злочину причетні двоє раніше судимих за майнові злочини виноградівців. Чоловіків віком 43 та 45 років правоохоронці затримали і помістили до ізолятора тимчасового тримання. У них вилучили викрадену сумку, мобільний телефон, ювелірні вироби та частину грошових коштів, які повернуть потерпілій. Їх дії слідчі кваліфікували за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто Грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. За скоєне зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі.
Досудове розслідування у справі триває.
До теми
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- Контрабандисту наркотиків із Закарпаття підтвердили 10,5 років ув’язнення
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який з пневматичної гвинтівки стріляв у чоловіка
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- Переправлення через Тису та маніпуляції зі «Шляхом»: на Закарпатті ліквідовано ще чотири незаконні схеми втечі за кордон
- В Ужгороді поліція затримала двох зловмисників, які напали на чоловіка поблизу студентських гуртожитків
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- Поліція завершила досудове розслідування смертельної аварії на Тячівщині, в якій загинула 13-річна дівчинка
- Зникла разом із візочком: в Ужгороді поліція оперативно знайшла викрадене немовля
- Поліцейські Закарпаття продовжують роботу щодо протидії вербуванню неповнолітніх
- З криптогаманцем і об’їзними маршрутами: на Закарпаття викрили схему незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура блокували чергові "трансфери" ухилянтів до ЄС
- Бізнес на ухилянтах: на Закарпатті за тиждень викрито чотири канали незаконного виїзду
- На Міжгірщині у ДТП загинув мотоцикліст

До цієї новини немає коментарів