Федір Шандор подарував школярам Угорськомовної гімназії ім. Другетів в Ужгороді прапор, підписаний бійцями ЗСУ

Про це боєць ЗСУ, професор УжНУ Федір Шандор повідомив на своїй сторінці в Фейсбук:
"Сьогодні отримав просто неймовірні враження від зустрічі з школярами Угорськомовної гімназії ім. Другетів в Ужгороді. Фантастичні діти, купа питань на які немає простих відповідей… Так, вони цікавляться війною не менше дорослих.
Довелось розповісти про все, починаючи від того, яка моя улюблена зброя, до того, чому росія напала на Україну, і що нас чекало би, якби ми не вистояли.
На щастя ЗСУ зупинили ворога далеко від Закарпаття, і ці діти можуть спокійно вчитись в своїй школі, проте відчувається, що тема війни для них не чужа, і до нашої зустрічі вони готувались, але про це трохи пізніше.
Від себе подарував гімназії прапор, підписаний моїми побратимами, в чиїх жилах тече і українська, і угорська кров.
Окремо дякую заступниці директора гімназії, пані Єві (Eva Boriszova )за дуже теплий прийом!"




До теми
- У Закарпатському апеляційному суді — нова суддя: указ підписав Президент
- Як ветеранам і ветеранкам скористатися безоплатною психологічною допомогою
- Стартував пілотний проєкт «За молоддю майбутнє Закарпаття»!
- На Закарпатті завершено відновлення ділянки міжнародної траси Київ – Чоп
- В Ужгороді рятувальники перевіряють готовність захисних споруд цивільного захисту
- Закарпаття перевірило готовність мобільного зв'язку до тривалих знеструмлень
- 17 малих і середніх підприємств Закарпаття стали переможцями обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2025»
- На Закарпатті підтримали 16 бізнес-проєктів: підприємці отримають 4,5 млн грн грантів
- Ветеранський простір в Ужгороді готовий уже на 76%
- На Закарпатті завершено відновлення ділянки міжнародної траси Київ – Чоп
- На Закарпатті зустрілися із захисниками підрозділу «Стугна» ГУР
- З початку року 163 учасники бойових дій скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості
- «За розвиток Закарпаття»: Генконсула Румунії в Солотвині нагородили спільною відзнакою ОВА та облради
- Група компаній Tolk, до якої входить і енергопостачальник "Закарпаттяенергозбут", відзначила 5-річчя
- Роботодавці тепер можуть звіряти та оновлювати військово-облікові дані працівників онлайн через портал Дія
- 1679 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
- Від Закарпаття до Великої Британії: як допомагають дітям українських Захисників повертатися до нормального життя
- В Ужгороді триває будівництво реабілітаційного центру «4.5.0. Recovery Center»: Віктор Микита показав, як просуваються роботи
- Сату-Маре долучається до Карпатської ініціативи
- Карпатська ініціатива розширюється: Закарпаття домовляється про співпрацю з регіонами Румунії
До цієї новини немає коментарів