Впродовж доби на Закарпатті горіло 5 житлових будинків

21.04.2023 о 05:35 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Хустський район, Міжгірська тергромада, смт Міжгір’я, вул. Чернишевського. Вогнем знищено крівлю та пошкоджено перекриття на площі 64 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 16-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір’я.
21.04.2023 о 15:50 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Тячівський район, Солотвинська тергромада, с. Топчино, вул. Пештере. Вогнем знищено крівлю та перекриття на площі 120 кв. м, а також домашнє майно. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались три одиниці техніки від 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Тячів, державного пожежно-рятувального поста смт В. Бичків та Центру безпеки громадян смт Солотвино.
22.04.2023 о 00:09 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: м.Берегово, вул. Л.Українки. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 15 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Берегово.
22.04.2023 о 06:10 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Берегівський район, м. Виноградів, вул. Шевченка. Вогнем знищено крівлю та пошкоджено перекриття на площі 28 кв. м, а також частину домашнього майна. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів.
23.04.2023 о 02:44 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: Мукачівський район, Воловецька тергромада, с. Канора. Врятовано власника будинку. Вогнем пошкоджено крівлю та перекриття на площі 90 кв. м. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 13-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Воловець.
ДСНС у Закарпатській області
До теми
- Гірські рятувальники допомогли туристу, який заблукав на Петросі
- Прокурори Закарпаття передали автомобіль та FPV - дрони військовим 128-ї бригади
- В Ужгороді триває фінал Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2026»
- Через негоду на Закарпатті без світла залишились 33 населені пункти
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який з пневматичної гвинтівки стріляв у чоловіка
- Гірські рятувальники розшукали двох киян на схилах Карпат
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Закарпатець намагався підкупити прикордонника
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- У Мукачеві патрульні виявили нетверезого водія Skoda: у крові — понад 2 проміле алкоголю
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- Стародруки з ознаками історичної цінності вилучили у пасажирки потяга «Чоп–Прага»
- Переправлення через Тису та маніпуляції зі «Шляхом»: на Закарпатті ліквідовано ще чотири незаконні схеми втечі за кордон
- В Ужгороді поліція затримала двох зловмисників, які напали на чоловіка поблизу студентських гуртожитків
- Ужгородські рятувальники провели профілактичний рейд в обласному центрі для упередження пожеж у природних екосистемах
- ГО «Екосфера» провела виїзну екскурсію для школярів на водно-болотне угіддя «Форнош»
- В Ужгороді провели День спільнодії «Ти як? Формула стійкості вступників», присвячений підтримці школярів під час підготовки до НМТ
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- В Ужгороді відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
- Прикордонники знайшли у машиніста потягу сигарети, які той перевозив до Угорщини потай від контролю

До цієї новини немає коментарів