На Хустщині поліція затримала зловмисника, який сокирою убив свого товариша


Вчора, 18 квітня, до поліції зателефонувала жінка з села Велятино, що на Хустщині, та повідомила, що на подвір’ї її батька відбувається бійка.
На виклик прибула група реагування патрульної поліції місцевого райуправління, які застали на місці події 59-річного господаря помешкання та 39-річного чоловіка без ознак життя.
Співробітники слідчо-оперативної групи, які провели першочергові слідчі дії встановили, що того дня чоловіки разом розпивали спиртні напої і згодом між ними виникла сварка, яка переросла в бійку. Тоді господар схопив сокиру та наніс нею кілька ударів своєму гостеві.
Від отриманих травм потерпілий помер на місці події.
59-річного зловмисника поліцейські затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Тест на вміст алкоголю показав у його крові 4, 2 проміле алкоголю.
За фактом умисного вбивства слідчі Хустського районного управління поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- Застілля закінчилося вбивством: у Міжгір’ї жінка смертельно поранила 60-річного сусіда
- СБУ повідомила про заочну підозру колишньому клірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який у Криму благословляє окупантів на війну в Україні
- На Мукачівщині поліцейські затримали водія мотоцикла, який у стані сп’яніння скоїв ДТП
- На Закарпатті СБУ викрила депутатку райради на розкраданні бюджетних коштів через фіктивне працевлаштування у ліцеї
- За матеріалами поліції до 11 років ув’язнення засуджено 40-річного ужгородця, який вбив 23-річну жительку Київщини
- На Закарпатті Нацполіція повідомила про підозри ще п’ятьом працівникам ТЦК, які фіктивно «мобілізували» 329 людей заради показників
- Поліція розшукала зниклу 14-річну ужгородку
- На Берегівщині поліція затримала озброєного чоловіка – вилучено споряджений АК-74
- Вибухотехніки поліції знешкодили бойову частину російського дрона на Хустщині
- Увага! Поліція розшукує зниклу 14-річну ужгородку (ФОТО)
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- Обгін через суцільну завершився смертельною ДТП: на трасі біля Ділового зіткнулися три авто
- 2,74 проміле та повторне керування без прав: в Ужгороді патрульні зупинили водія Opel
- У Хусті внаслідок зіткнення позашляховика та мікроавтобуса травмувалися двоє водіїв
- На Рахівщині внаслідок ДТП травмувався водій мотоцикла та загинув його пасажир – поліція проводить розслідування
- Від 6 000 до 32 000$ за переправлення через кордон: на Закарпатті поліція викрила групу зловмисників, які також сприяли вибуттю військовослужбовців із частин
- На Закарпатті затримано пенсіонера, який за 10 тис. доларів координував незаконне переправлення військовозобов’язаного до Румунії
- За матеріалами поліції Виноградова перед судом постане жителька Берегівщини, обвинувачена у збуті наркотиків та психотропів
- Поліція Мукачева розслідує ДТП за участю двох мотоциклів: травмувалися троє людей, серед них неповнолітній
- ДБР затримало майора, який віз трьох військовозобов’язаних до кордону зі Словаччиною
До цієї новини немає коментарів