Затримання на митному посту «Тиса» вантажівки з брендовою косметикою, вартістю понад 1,2 млн грн – не безпідставне!

Порушення митних правил виявили менше місяця тому на вантажному напрямку митного посту «Тиса», що на кордоні з Угорщиною. Згідно із поданими до митного контролю товаросупровідними документами вантажівкою переміщувався з Євросоюзу товар відомого іспанського бренду «засоби по догляду за волоссям», вагою понад 10 тонн, вартістю 1,3 млн грн. Відправником фігурувала відома фірма «ERAYBA COSMETICS», отримувач – одеська компанія.
Однак, після проведення повного митного огляду та перерахунку товару виявлено розбіжності щодо фактичного вантажу та зазначеного в товаросупровідних документах. З’ясувалося, що у вантажівці також переміщувався товар, який взагалі був відсутній у документах. Крім того, під час ретельної перевірки документів встановлено, що у відповідності до інвойсу отримувачем зазначеного вантажу являється інша фірма.
Тож, відносно керівника одеської компанії, який надав митниці неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх кількості, одержувача та загальної вартості, необхідної для визначення митної вартості, складено протокол за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Санкції цієї статті тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100% вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією.
Наразі увесь товар, серед яких шампуні, маски, фарби, лаки, креми-гелі, спрей-кондиціонери, блиски, сироватки, окислювальні емульсії, інструменти і навіть одяг різного асортименту, загальною кількістю понад 3,8 тисяч шт. (200 упаковок) – тимчасово вилучено до рішення суду.
Додамо, що вартість однієї частини вилученого товару складає понад 1,2 млн грн, решта – буде визначена після проведеної експертизи із залученням спеціаліста-експерта.
Пресслужба Закарпатської митниці
До теми
- Перевозили в мікроавтобусі під будматеріалами: поліція Рахівщини викрила схему переправлення осіб через кордон
- Фотопастки Ужанського нацпарку зафіксували бурих ведмедів
- Апеляційний суд залишив у силі вирок трьом особам за сексуальне насильство щодо неповнолітньої на Закарпатті
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Володимиру Пінковському
- Прикордонники затримали на Закарпатті затримали за підозрою у підробленні документів для перетину кордону
- 128-а бригада: у вмілих руках навіть граблі – ефективний засіб ППО
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- “Зробити доброчесно”: на Закарпатті стартував 6-й форум Re:Open Zakarpattia
- На Закарпатті проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху: перевірятимуть водіїв, документи та технічний стан машин
- Пропаганда під час війни: двох закарпаток судитимуть за підтримку «русского міра»
- Закарпатець, який убив 10-річну падчерку, проведе решту життя за ґратами
- Мукачівські поліцейські оперативно викрили неправдиве повідомлення про грабіж: батьків неповнолітніх притягнуто до відповідальності
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили підроблені документи та спробу підкупу
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою

До цієї новини немає коментарів