На Закарпатті чоловіка засудили до трьох років позбавлення волі за обвинувачуванням в ухиленні від мобілізації

40-річного жителя селища Буштино Тячівського району засудили до трьох років позбавлення волі за обвинувачуванням в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації. Про це повідомили на Facebook-сторінці Закарпатської обласної прокуратури.
За версією слідчих, підозрюваний був визнаний придатним до військової служби і підлягав призову. Попередньо успішно пройшов військово-лікарську комісію.
"Чоловік одержав повістку на відправку у серпні, однак тоді у РТЦК не з’явився. У грудні минулого року вкотре відмовився від отримання повістки та написав заяву про відмову від призову за мобілізацією, оскільки його погляди суперечать тому, щоб брати зброю в руки, вбивати та ненавидіти людей. При цьому про приналежність до будь-якої релігійної організації, яка сповідує заперечення служби в армії, чоловік не повідомив", — йдеться у публікації.
Під час розгляду провадження у суді чоловік скаржився на проблеми зі здоров’ям і на те, що ніхто не звертав уваги на цей факт при проходженні ним ВЛК. При цьому жодних документів, які б підтверджували такі проблеми, чоловік не мав. Відомо також про відсутність звернень від громадянина до місцевих медзакладів з часу одержання ним першої повістки в серпні 2022 року, — повідомили на Facebook-сторінці прокуратури.
Закарпатець раніше не судимий, а вступ зазначеного вироку щодо нього в законну силу очікується.
До теми
- Поліція встановлює обставини смерті студента в Ужгороді
- Боротьба за відновлення: в Ужгороді розпочали адаптивні тренування для ветеранів війни
- За матеріалами СБУ 14 років тюрми отримав охоронець російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона
- На Великоберезнянщині прокурори звернули до бюджету майже 1 млн грн за порушення умов застави за наркозлочини
- Володимир Зеленський: "Ужгород став першим обласним центром, що буде з'єднаний із Братиславою, Кошицями, Будапештом і Віднем завдяки новій залізничній колії"
- Поліція Закарпаття об’єднала можливості кінологів та професійну підтримку психологів для реабілітації Захисників
- На горі Петрос врятували вагітну туристку, яка травмувала ногу
- На Закарпатті поліцейські попередили напад на школу
- На Закарпатті відбувся фінальний етап всеукраїнської гри «Джура-2025»
- На Закарпатті 24-річна жінка вела в Румунію 5 дорослих чоловіків
- Смертельна ДТП на Ужгородщині, в якій загинув прикордонник: прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду щодо винуватиці
- Високі державні нагороди за особливі досягнення у професійній діяльності отримали двоє закарпатських спортивних функціонерів
- «Національна легенда Закарпаття» - в Ужгороді відкрили виставку-присвяту Кларі Балог
- Рятувальники та місцева пожежна команда Королева загасили пожежу в житловому будинку
- За тиждень на дорогах Закарпаття – 10 ДТП із жертвами та травмованими
- Закарпатець не задекларував на кордоні партію харчових добавок, бо віз «для власних потреб»
- Неповнолітній підозрюваний у справі про жорстоке вбивство на Тячівщині й надалі залишатиметься під вартою
- СБУ повідомила про підозру двом інтернет-агітаторам, які допомагали ухилянтам уникати мобілізації на Закарпатті
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники вилучили незадекларовану посилку брендових речей на пів мільйона
- На Закарпатті СБУ блокувала черговий канал незаконного переправлення ухилянтів до ЄС
До цієї новини немає коментарів