Овочі та зеленину вирощують у тепличному мінігосподарстві переселенці, що проживають у шелтері в Ужгороді (ВІДЕО)

Це допомагає владнати відразу декілька важливих моментів: самозайняти та нагодувати людей. Така фінансова підтримка зараз вкрай необхідна, адже населення в регіоні стало побільшало, є потреба у робочих місцях та подібних проєктів.
Овочі та зеленину вирощують у тепличному міні-господарстві шелтера самі переселенці, які тут проживають. Висаджений асортимент городини – дуже великий. Зараз графік роботи у парниках стабільний. Та на початку, кажуть, було непросто. Наводили лад та красу у парниках цілою шелтерською родиною. А тепер всі з великою любовью та турботою слідкують за процесами.
Обладнали теплицю якісною системою опалення та вентиляції. Нові технології з’являються там, де вони потрібні. В шелтері – теплиці створили цілу хвилю приємних емоцій. З такими помічниками та фахівцями, і врожай не змусить на себе довго чекати. До реалізації цього проекту долучилось кілька організацій.
З появою теплиць у людей, окрім продуктового самозабезпечення, з’явилось місце праці. Наразі у притулку проживає понад сотня осіб. Серед них 30 діточок та новонароджений. І всі ситі та задіяні у процесі. Такий собі тандем – поєднання приємного з корисним. А ще приклад для наслідування іншим.
ТРК "Мукачево" (М-студіо)
До теми
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- Помер керівник духового оркестру Закарпатської обласної філармонії Володимир Співак
- В Ужгороді для родин ромської громади провели інформаційну зустріч з освітніх питань
- Деревина для ЗСУ: лісівники Карпатської філії продовжують системно підтримувати військових
- Олімпійський прапор підняли в Ужгороді з нагоди відкриття Зимових Олімпійських ігор-2026 в Італії.
- Після 18 місяців у статусі зниклого безвісти в Ужгороді сьогодні попрощалися із 41-річним солдатом Олександром Шугаром
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- У майстерні писанкарства в Ужгороді можна буде навчитися виготовленню традиційних закарпатських писанок
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру голові сільради, який із спільником заволоділи землею та намагались легалізувати її походження
- У Закарпатському драмтеатрі імені братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв відкриють нову локацію – сцену-трюм.
- В Ужгороді попрощалися із 25-річним захисником Олексієм Бриньком
- Завтра, 6 лютого, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Олександра Шугара
- Допомога, що рятує та лікує: Ужгородська лікарня отримала 26 багатофункціональних ліжок
- «Від конкурсу до виставки: “Мій Ужгород” у світлинах закарпатських фотографів»
- В Ужгороді під час ліквідації пожежі в квартирі евакуювали двох мешканців багатоповерхівки
- У четвер, 5 лютого, в Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Бриньком
- Вчена рада УжНУ розглянула питання можливого об'єднання з Мукачівським державним університетом
- Ужгородські вогнеборці ліквідували пожежу в двох господарських спорудах
- Сучасне УЗД без кордонів: Ужгородська міська лікарня долучилася до міжнародного медичного проєкту ЄС

До цієї новини немає коментарів