На Ужгородщині поліція затримала двох закарпатців, які організували канал незаконного переправлення втікачів через держкордон

Оперативники міграційної поліції Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, у співпраці зі слідчими Відділу поліції №1 Ужгородського РУП та прикордонниками, припинили злочинну діяльність двох місцевих жителів, які займалися переправленням військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України. У злочині підозрюються ужгородці, віком 37 та 39 років. Один з них вже раніше судимий за майнові злочини.
Оперативники затримали зловмисників неподалік кордону, під час спроби переправити до Словакії двох втікачів. Один із фігурантів під час затримання намагався втекти, однак був затриманий правоохоронцями. Відомо, що за свої незаконні послуги вони отримали 3 тисячі доларів США. Обох підозрюваних, за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури, помістили до ізолятора тимчасового тримання.
За цим фактом у поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу. Слідство у справі триває.
До теми
- Реконструкція мосту у Тересві: для розбору прогону перенаправили русло річки
- Ігнорував рішення суду й сів за кермо п’яним: в Ужгороді водій поплатився на 58 тисяч гривень
- Три тривожні виклики за добу: як рятувальники витягали людей із пасток Карпат
- Потрапив на «митний» гачок: водій автобуса переміщував у термосумках дороговартістні інноваційні медпрепарати
- Шахраї від імені податкової розсилають листи для нібито залучення коштів на потреби ЗСУ
- На Берегівщині прокуратура затвердила обвинувачення торгівцю боєприпасами
- Поліція Сваляви затримала наркоторговця, який збував метамфетамін у районі
- Поліція Іршави затримала зловмисника, який підозрюється у розбещенні двох малолітніх дівчаток
- Прикордонники Чопського загону виявили автомобіль, розшукуваний Інтерполом як викрадений
- Сумчанин пропонував закарпатським прикордонникам хабар за безперешкодний перетин кордону
- До Ужгорода завітає з концертом Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
- На Закарпатті затримано лікаря ВЛК, який за 13 500 грн допоміг пацієнту зняти його з військового обліку
- На Закарпатті поліція затримала двох зловмисників, підозрюваних у зґвалтуванні неповнолітньої
- На Тячівщині поліція затримали двох зловмисників, причетних до організації незаконної переправи чоловіків через кордон
- Мукачівські патрульні притягнули до відповідальності нетверезу водійку, позбавлену права керування
- На Закарпатті поліція затримала двох п?яних водіїв, з вини яких сталися дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими
- У Тячеві провели спортивний івент на підтримку Об'єднаної штурмової бригади НПУ «Лють»
- На Мукачівщині підбиття підсумки Міжнародного скульптурного симпозіуму
- 101 людину врятували цьогоріч у Карпатах закарпатські ДСНСники
- Виповнюється 80 років із дня заснування музею імені Тиводара Легоцького: охочих запрошують на святкову програму
До цієї новини немає коментарів