Поліцейські встановлюють обставини аварії неподалік Іршави, в якій загинув велосипедист

Вчора, 10 березня, о 19:02 на лінію «102» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілим неподалік Іршави.
За викликом виїхала слідчо-оперативна група місцевого відділення поліції, працівники якої провели першочергові слідчі дії та встановили попередні обставини автопригоди.
Поліцейські з’ясували, що 21-річний житель села Брід Хустського району, рухаючись на автомобілі «Opel Vektra», здійснив наїзд на велосипедиста.
Від отриманих травм 66-річний велосипедист помер у лікарні.
Водій автівки за кермом перебував тверезим. Транспортні засоби поліцейські помістили на спецмайданчик відділення поліції.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті потерпілого).
У справі триває слідство.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Майстрів народного мистецтва краю запрошують узяти участь у конкурсі «Туристичний сувенір Закарпаття 2025»
- На Хустщині поліція затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв аварію з потерпілими
- Прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу у Мукачеві
- Окрім атаки в Мукачеві, є падіння шахеда на Хустщині (ФОТО)
- На Берегівщині судитимуть архітектора за пошкодження костелу XIII–XV ст. у Мужієві
- Поліцейські Воловця затримали підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Поліція Виноградова затримала зловмисника, підозрюваного у розбійному нападі на пенсіонерку
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- У Кольчинській громаді Офіс Омбудсмана України виявив кричущі порушення прав дитини
- Поліція оперативно розкрила грабіж в Ужгороді: фігурант вже раніше судимий
- Сучасний простір для навчання, дозвілля, розвитку та спілкування молоді облаштували у селі Голубине Полянської ТГ
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один трансфер ухилянтів за кордон
- На Тячівщині поліція затримала підозрюваного у заволодінні скутером місцевої жительки
- Дитина без нагляду та ймовірні наркотики у квартирі: у Мукачеві патрульні притягнули батька до відповідальності
- Патрульна поліція вже перевірила на Закарпатті понад 120 шкільних автобусів перед початком навчального року. Що виявили?
- Врожай зернових в області перевищив торішній, соя та соняшник втратили позиції
- За матеріалами поліції Хустщини до 12 років ув’язнення засуджено чоловіка за умисне вбивство односельця
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Не виконував рішення суду та їздив нетверезий: у Мукачеві патрульні зупинили порушника
- 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна: засуджено організатора міжрегіонального каналу збуту наркотиків на Закарпатті
До цієї новини немає коментарів