Закарпатські спортсмени взяли участь у змаганнях із самбо

З 1 по 3 лютого у м. Львів проходив Чемпіонат України із самбо серед старших юнаків, юніорів, юніорок.

Змагання  зібрали  близько  400  спортсменів  з  різних  регіонів  України. Команда  Закарпатської  області  під  керівництвом  тренера Камінського В.А.  також  вирушила  на  чемпіонат.  Першого дня боролися старші юнаки. На жаль, без медалей. Субота Роберт у вазі до 64 кг першу зустріч виграв, другу програв і став 9. Інші програли у першій сутичці. На другий день боролися юніори та юніорки. У ваговій категорії до 64 кг вихованець КЗ «ДЮСШ 1» Камінський Андрій відборовся п'ять сутичок, чотири з яких виграв. Програв чвертьфінал на думку суддів. Став бронзовим призером чемпіонату України з самбо серед юніорів.

Спортсмени  вдячні  відокремленому  підрозділу  федерації  самбо  в  Закарпатській  області  та  президенту Молнару Степану Стефановичу  за  допомогу  в  організації  поїздки та  участі  в  чемпіонаті. Також  вислювлюємо  подяку  за  фінансову  допомогу  депутату Міської Ради Мелкумяну Арсену Суреновичу.