Поліцейські здійснили мрію маленької дівчинки із Закарпаття (ФОТО)

Як розповідають в поліції Закарпаття, 9-річна Андріанка нерідко ділиться з поліцейськими своїми мріями. Однією з найзаповітніших був мобільний телефон.
Об’єднавши свої зусилля з місцевим підприємцем-благодійником, працівники Тячівського районного відділу поліції придбали для Андріанки не лише мобільний, але й омріяну нею м’яку іграшку та солодощі.
«Одного разу ми розмовляли з Андріанкою про те, що вона завжди може звернутися до нас, поліцейських, по допомогу. В той час дитина обмовилася, що вона мріє про мобільний телефон, бо тоді вона справді зможе бути постійно на зв’язку і з мамою, і з поліцейськими-ювеналами, з якими вона вже добре потоваришувала. Ми вирішили втілити її мрію – і цим надзвичайно розчулили дитину. Її щирі емоції є найкращим підтвердженням того, що вона отримала від нас маленьку «порцію» щастя», – розповідає поліцейська-ювенал Мирослава Фіцай.
До теми
- Ужгород долучився до загальнонаціонального ярмарку вакансій
- Понад 57 тисяч гривень сплатить нетверезий водій, якого зупинили на об'їзній біля Ужгорода
- Закарпатський Центр підготовки населення до національного спротиву підготував уже сьомий випуск
- У Сваляві ледь не згорів двоповерховий будинок, а пожежа спалахнула просто на кухні першого поверху
- У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів – суд задовольнив позов екологічної прокуратури
- Орден Святого Пантелеймона: в Ужгороді відзначили кращих медиків
- На Закарпатті викрили прикордонника-хабарника
- Закарпатські митники вилучили у закарпатця бронзовий дзвін російського виробництва
- До уваги громадян! Завтра і післязавтра два КПП на кордоні зі Словаччиною та Угорщиною тимчасово не працюватимуть
- Завищення вартості житла для дитини-сироти – на Ужгородщині прокуратура через суд повертає надмірно сплачені кошти
- БЕБ на Закарпатті скерувало до суду справу стосовно керівника житлового кооперативу, який ухилився від сплати понад 4,8 млн грн податків
- На кордоні з Румунією виявили майже 140 одиниць піротехніки в мікроавтобусі закарпатця
- У Карпатах врятували двох туристів з Харківщини
- На Закарпатті рідним полеглих захисників вручили державні нагороди
- Поліція Ужгорода оперативно розкрила крадіжку з магазину техніки на понад пів мільйона гривень: причетного до злочину затримано
- На Закарпатті стартувала програма «Юний пасічник» для учнів початкових класів
- Рухайся безпечно: з початку року на Закарпатті оштрафували понад 11 тисяч водіїв за перевищення швидкості
- Поліція Сваляви повідомила про підозру у вбивстві через необережність 50-річному місцевому жителю
- СБУ викрила інтернет-агітаторів, які поширювали кремлівську пропаганду на Закарпатті
- За I квартал НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
До цієї новини немає коментарів