На Закарпатті чоловік намагався пронести через кордон 10 пачок патронів (ФОТО)

Це сталося на митному посту «Астей», що на кордоні з Угорщиною.
Прямуючи до України, 66-річний закарпатець обрав піший перехід. Під час проведення митного огляду, який здійснювали інспектори-пошуківці спільно із працівниками УСБУ в Закарпатській області та прикордонниками проведено огляд особистих речей.
У результаті чого виявлено 200 патронів 308 калібру до нарізної зброї фірми “RIFLE LINE”. Патрони чоловік заховав у особистих речах, а саме в двох своїх сумках. Будь-які документи на виявлені набої у громадянина України при собі не було.
Закарпатська митниця направила до правоохоронних органів повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 201 КК України.
До теми
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- На Закарпатті сьогодні та завтра оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: попереджають синоптики та рятувальники
- В області знову активізувалися онлайн-шахраї: від імені Закарпатської ОВА зловмисники розсилають фейкові листи представникам місцевого бізнесу
- Ужгород б'є температурні рекорди: максимум 28 червня став найвищим за весь період спостережень
- Спека б’є по здоров’ю: понад 50 випадків теплового удару за останні два дні
- Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
- Кліщі, кишкові інфекції та лептоспіроз: в Ужгороді медики розповіли про сезонні загрози
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- На Закарпатті митники вилучили майже сотню радарів для BMW вартістю близько 2 млн гривень
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
- На пішому переході зі Словаччиною буде частково уповільнено митні та прикордонні процедури
- На Закарпатті стартував п’ятий патріотичний табір «Бойові хом’ячки»
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- Закарпатська митниця: за порушення митного законодавства цьогоріч стягнуто у бюджет майже 15 млн грн
- Закарпатські школярі вибороли 46 нагород на всеукраїнських олімпіадах та МАН
- Спроба обійти закон: на митному посту «Вилок» затримали водія з пакетом незадекларованих доларів
- На кордоні з Угорщиною буде частково уповільнено митні та прикордонні процедури
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку

До цієї новини немає коментарів