Про ситуацію на дорогах державного значення в Закарпатській області

Спецтехніка продовжує працювати на автошляхах, зокрема, на М-06 Київ – Чоп, М-24 Велика Добронь – Мукачево – Берегове – КПП «Лужанка» та Н-13 Львів – Самбір – Ужгород.
Снігоприбиральна техніка також обробляє покриття на дорогах Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів та Р-21 Долина – Хуст.
Станом на 10:00 проїзд забезпечено. На перевальних ділянках покриття засніжене, місцями засніжене. Температура повітря на перевалах від 5°до 8° морозу.
Вночі 13 грудня для безпечного проїзду на шляхах області працювало 25 одиниць техніки, сніг впродовж ночі майже не припинявся на Закарпатті.
13-14 грудня синоптики прогнозують вдень сніг, уночі місцями значний у гірській місцевості. На дорогах – ожеледиця.
Служба автомобільних доріг у Закарпатській області
До теми
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один канал незаконної втечі ухилянтів до ЄС
- Прикордонники викрили спробу організації незаконного перетину державного кордону в Закарпатській області
- На Закарпатті розпочали регулярний моніторинг якості повітря: перші результати
- На кордоні з Угорщиною в автомобілі літнього українця знайшли стародруки та рукописи
- Підпал храму у селі Паладь-Комарівці: поліція Ужгородщини та СБУ затримали підозрюваного
- СБУ повідомила заочні підозри ще двом колаборантам з окупаційної «податкової служби» у Херсоні
- На Закарпатті викрито майстра лісу, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,2 мільйона гривень
- БЕБ на Закарпатті забезпечило відшкодування підприємцем понад 4 млн грн несплачених податків
- На Закарпатті стартував міжнародний проєкт STEP, що відроджує авіаційні традиції області
- Хірурги Закарпатського кардіоцентру врятували пацієнта з ножовим пораненням у серце: рахунок ішов на хвилини
- Поліція Ужгородщини з’ясовує обставини підпалу храму в селі Паладь-Комарівці
- Закарпатців та гостей краю запрошують на ECO FILM FESTIVAL
- Незаконний «трансфер» до Закарпаття на швидкій і переправка поза пунктом пропуску: прокуратура повідомила підозру 3 фігурантам
- Понад 1000 водіїв оштрафували лише протягом одного тижня на Закарпатті за порушення швидкісного режиму
- В Ужгороді відзначили найпрофесійніших закарпатських бухгалтерів та аудиторів
- Прокуратура Закарпаття скерувала до суду обвинувальний акт стосовно екскерівниці Держгеокадастру
- Поліція охорони затримала ужгородця, який побив 61-річну жінку на території навчального закладу
- У Закарпатському обласному художньому музеї вручили дипломи випускникам Академії мистецтв
- У Чопському прикордонному загоні - новий керівник
- Результати поліцейської перевірки: факт жорстокого поводження з тваринами на території Закарпаття не підтвердився
До цієї новини немає коментарів