З нагоди Міжнародної ночі кажанів у Рахові провели освітній захід для дітей (ФОТО)

Це свято започаткувала в 1997 році міжнародна угода з охорони європейських популяцій кажанів, з метою охорони та популяризації 51 виду кажанів Європи.
Наразі 46 країн беруть участь в проведенні тематичних заходів, і Україна - не виняток.
В Україні налічується 26 видів кажанів, 23 з яких зустрічаються в Українських Карпатах. Належать вони до двох родин – звичайні (гладконосі) та підковоносі. Всі рукокрилі занесені до Червоної Книги України, а також знаходяться під охороною низки Міжнародних конвенцій.
Карпатський біосферний заповідник відіграє важливу роль у справі збереження рукокрилих, через наявність у природних лісах дерев з дуплами, де ссавці знаходять собі прихисток. Також вони живуть у карстових печерах на території заповідника. В урочищі Мала Уголька (на Тячівщині) зимує біля 2000 особин кажанів. Саме тому однією з важливих природоохоронних цілей КБЗ є забезпечення надійної охорони місць проживання та зимівлі рукокрилих.
Працівниці екоосвіти заповідника провели захід в Рахівському будинку культури для юних природолюбів міста та учасників табору «Мудрик».
На заході діти дізнались хто такі кажани, де живуть та чим харчуються; їи розповіли про секрети нічного життя рукокрилих; розвіяли поширені міфи про них; порівнювали будову кінцівки (людини, кажана та птаха); вчились, як себе поводити в разі знахідки кажана; в ігровій формі, робили облік ссавців; імітували рухи кажанчиків та фотографувались у костюмах.
Завершальним етапом заходу став перегляд мультфільму «Тропічний ліс». В даному анімаційному фільмі мешканці лісу боряться із людьми, які руйнують їх спільний дім.
zakarpattya.net.ua
До теми
- Реконструкція мосту у Тересві: для розбору прогону перенаправили русло річки
- Ігнорував рішення суду й сів за кермо п’яним: в Ужгороді водій поплатився на 58 тисяч гривень
- Три тривожні виклики за добу: як рятувальники витягали людей із пасток Карпат
- Потрапив на «митний» гачок: водій автобуса переміщував у термосумках дороговартістні інноваційні медпрепарати
- Шахраї від імені податкової розсилають листи для нібито залучення коштів на потреби ЗСУ
- На Берегівщині прокуратура затвердила обвинувачення торгівцю боєприпасами
- Поліція Сваляви затримала наркоторговця, який збував метамфетамін у районі
- Поліція Іршави затримала зловмисника, який підозрюється у розбещенні двох малолітніх дівчаток
- Прикордонники Чопського загону виявили автомобіль, розшукуваний Інтерполом як викрадений
- Сумчанин пропонував закарпатським прикордонникам хабар за безперешкодний перетин кордону
- До Ужгорода завітає з концертом Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
- На Закарпатті затримано лікаря ВЛК, який за 13 500 грн допоміг пацієнту зняти його з військового обліку
- На Закарпатті поліція затримала двох зловмисників, підозрюваних у зґвалтуванні неповнолітньої
- На Тячівщині поліція затримали двох зловмисників, причетних до організації незаконної переправи чоловіків через кордон
- Мукачівські патрульні притягнули до відповідальності нетверезу водійку, позбавлену права керування
- На Закарпатті поліція затримала двох п?яних водіїв, з вини яких сталися дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими
- У Тячеві провели спортивний івент на підтримку Об'єднаної штурмової бригади НПУ «Лють»
- На Мукачівщині підбиття підсумки Міжнародного скульптурного симпозіуму
- 101 людину врятували цьогоріч у Карпатах закарпатські ДСНСники
- Виповнюється 80 років із дня заснування музею імені Тиводара Легоцького: охочих запрошують на святкову програму
До цієї новини немає коментарів