Через підпал сміття та сухої трави село на Закарпатті залишилось без газопостачання

У "Закарпатгазі" повідомили, що невідомі підпалили сміття у полі неподалік села Невицьке. Вогонь перекинувся на суху траву та кущі, звідти — на поліетиленовий газопровід.
"На місці працюють представники Головного управління ДСНС України в Закарпатській області, фахівці АТ "Закарпатгаз", управління національної поліції в Закарпатській області. Поліцейські встановлюють особи причетних та обставини надзвичайної ситуації. Газовики перекрили газопостачання для забезпечення безпеки мешканців Невицького", — йдеться у повідомленні "Закарпатгазу".
Через пожежу без газопостачання тимчасово залишились 269 осель. Про відновлення послуги у товаристві "Закарпатгазу" пообіцяли повідомити згодом.
До теми
- Історію сотень поколінь зберігає та популяризує краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: сьогодні заклад відзначає ювілей – 80 років
- На Закарпатті двоє чоловіків пропонували прикордонникам хабар
- БЕБ на Закарпатті вилучило понад 5 тис. одиниць замінників тютюну та сумішей для кальяну
- Сучасний дефібрилятор закарпатській команді ветеранів Gladiator передав Словацький паралімпійський комітет
- На Мукачівщині взято під варту двох місцевих наркоторгівців
- Поліція Закарпаття затримала підозрюваного у кривавому вбивстві 22-річної дівчини
- На Берегівщині депутат міськради з початку року двічі визнаний винним у голосуванні в умовах реального конфлікту інтересів
- Краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького святкує 80-річчя: міжнародна конференція зібрала науковців із України та з-за кордону
- Унікальна операція на Закарпатті: військовому встановили 3D-протези обох ніг
- Організовували втечу через кордон за 6 тис дол США з особи: у Мукачеві затримано двох переправників ухилянтів
- Стали відомі імена переможців конкурсів на здобуття обласних галузевих премій за 2024 рік
- Підозрюваного у розбещенні малолітніх на Іршавщині взято під варту без можливості внесення застави
- До уваги подорожуючих до Словаччини! На КПП «Убля – Малий Березний» тимчасово обмежать рух
- На Закарпатті митники викрили ввезення нових автозапчастин під виглядом вживаних: вилучено товар на пів мільйона
- Дорога додому крізь біль і страх: дітей, які пережили ДТП у Франції, зустріли в Чопі
- За позовом прокуратури на Мукачівщині недобросовісний орендар сплатить до бюджету майже 800 тис. грн боргу
- Спокусилися на закордон: на околиці Чопа затримали трьох львів'ян призовного віку
- Поліція Ужгорода затримала зловмисника, який ножем поранив місцевого підприємця та втік
- На Рахівщині викрили схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через держкордон до Румунії
- На Свалявщині до 7 років ув’язнення засуджено чоловіка за вбивство 17-річного юнака
До цієї новини немає коментарів