Самопроголошеного «прем’єр-міністра» квазіутворення «Республіка Підкарпатська Русь» оголошено в державний розшук

Зловмисник неодноразово пропонував незаконне відновлення не передбаченої Конституцією України так званої адміністративно-територіальної одиниці – «Республіка Підкарпатська Русь».
З початку повномасштабного вторгнення росії до України, він активізував просування у публічному просторі антидержавних проросійських наративів, зокрема, продовжив активно розкручувати кремлівську версію про «геноцид русинов». Є підстави вважати, що він діяв на замовлення іноземних спецслужб.
Матеріали справи скеровано до суду. Фігурант підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.
Наразі ворожий агент переховується від суду на території рф. Його оголошено в державний розшук.
Оперативні та слідчі дії проводилися Управлінням Служби безпеки України у Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.
Пресслужба УСБУ в Закарпатській області
До теми
- В Ужгороді проводять музичні вечори за донат
- На кордоні зі Словаччиною в мікроавтобусі іноземця виявили комплектуючі до вогнепальної зброї
- Через Тису у гідрокостюмах: на Рахівщині поліція затримала переправника військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- Поліцейські Ужгородщини затримали рецидивіста, який протягом однієї ночі обікрав дві піцерії, магазин одягу та кав’ярню у Чопі
- Обрано голову Закарпатського окружного адміністративного суду
- Поліцейські Тячева за підозрою у зґвалтування неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
- В Ужгороді відзначили фіналістів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025» у номінації «Хімія»
- В Ужгороді поліція розкрила два грабежі: зловмисників затримано
- Закарпаття дало старт щорічному всеукраїнському ветеранському велопробігу «Шануємо пам'ять Захисників України»
- «Фабрика ниток»: у закарпатському театрі ляльок — нова прем’єра для дітей і дорослих
- Фахівці ліквідовують спалах гепатиту А на Хустщині: обстежили вже 153 будинки
- Поліцейські Закарпаття взяли участь в координаційній зустрічі із родинами захисників, які зникли безвісти за особливих обставин
- Водійку, яка скоїла ДТП в Ужгороді і втекла з місця події, патрульні затримали у Мукачеві
- На КПП "Ужгород" встановили сучасний мобільний сканер
- На Рахівщині піротехніки знешкодили сім мінометних мін часів Другої світової війни
- На кордоні зі Словаччиною затримали розшукуваного Нацполіцією правопорушника
- Ужгород долучився до загальнонаціонального ярмарку вакансій
- Понад 57 тисяч гривень сплатить нетверезий водій, якого зупинили на об'їзній біля Ужгорода
- Закарпатський Центр підготовки населення до національного спротиву підготував уже сьомий випуск
- У Сваляві ледь не згорів двоповерховий будинок, а пожежа спалахнула просто на кухні першого поверху
До цієї новини немає коментарів