Частину ужгородців інформують про тимчасове призупинення водопостачання

Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» повідомляє, що працівники дільниці водопровідної мережі, проводять аварійно-відновлювальні роботи на водогоні, який проходить по вулиці Івана Франка.
В зв’язку з цим, тимчасово, протягом проведення робіт, призупиняється подача водопостачання на частині території правобережної частини міста. А саме, в районі обмеженому вулицями Митною – Собранецькою – Єньківською (в тому числі, районі вулиць Загорська, Закарпатська, Добролюбова, Івана Франка, Щедріна, Довженка, Боженка, набережна Незалежності, площа Бабушкіна).
Водопостачання відновлять одразу ж по завершенні робіт.
З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.
До теми
- ОргАни Ужгорода: незвична екскурсія з майстром, що вдихає в них життя, відбудеться післязавтра
- Мукачівські патрульні притягнули до відповідальності нетверезу водійку, позбавлену права керування
- «Смак Ужгорода» - набір кулінарних листівок презентують завтра у «Совиному гнізді»
- Виповнюється 80 років із дня заснування музею імені Тиводара Легоцького: охочих запрошують на святкову програму
- В Ужгороді високі державні нагороди вручили рідним полеглих Героїв
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 109 водіїв, які покинули місце ДТП
- Смертельна аварія на ужгородській об’їзній: підозрюваний 18-річний водій під цілодобовим домашнім арештом
- Прокуратура скерувала до суду провадження за фактом заволодіння понад 3,8 млн грн при ремонті покриття аеродрому «Ужгород»
- В Ужгороді запрошують на знайомство з новою книгою Тетяни Мороляк «Хроніки незламності»
- Понад 14 тисяч водіїв оштрафували на Закарпатті за перевищення швидкості з початку року
- 21 червня – містична екскурсія Ужгородом за донат на ЗСУ: старе кладовище, босоркані та Вовкун
- В Ужгороді винищуватимуть щурів: містян просять не залишати на вулицях дітей без нагляду та слідкувати за домашніми тваринами
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 380 водіїв
- Закарпаття приймає фінал всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
- Камерний хор "Кантус" після 6-річної перерви відновлює Фестиваль сучасної духовної музики
- В Ужгороді ГО «Захист Держави» та Спілка учасників бойових дій «Нескорені» уклали меморандум про співпрацю
- Перший закарпатець став доктором філософії з культурології
- Грабіж в Ужгороді: правоохоронці затримали зловмисників по гарячих слідах
- Патрульні розшукали в Ужгороді зниклого хлопчика
- Водій, фігурант смертельної ДТП біля Ужгорода, перебуває під цілодобовою охороною в медзакладі
До цієї новини немає коментарів