За минулу добу на Закарпатті трапилися дві смертельні ДТП

Автомобіль та велосипед вилучено, поміщено на спецмайданчик поліції. Водія авто освідчено – він тверезий. Через 5 годин після першого випадку до поліції надійшло повідомлення про ще одну ДТП в Хустському районі, цього разі в селі Стеблівка. Як і в попередньому випадку, мова йшла про аварію за участі автомобіля та велосипедиста.
Співробітники слідчо-оперативної групи на місці події встановили, що біля місцевого магазину 20-річний мешканець Хуста, керуючи автівкою «Skoda Octavia», допустив зіткнення з 35-річним чоловіком. Попередньо встановлено, що під час переїзду автомобільної дороги на велосипеді в селі Стеблівка 35-річний місцевий житель не втримав рівновагу, впав з велосипеда та лежав на проїжджій частині дороги. Після чого на нього наїхав автомобіль. Від отриманих травм чоловік помер в реанімаційному відділенні лікарні.
Як і в попередньому випадку, водій автомобіля був тверезим. Обидва транспортні засоби поміщені на спецмайданчик поліції. За обома фактами в поліції відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого). У справах буде призначено ряд необхідних експертиз. Досудове розслідування триває.
До теми
- Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- За матеріалами ДБР митник із Закарпаття отримав 2 роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
- Фейкові Starlink і запчастини до дронів: в Ужгороді викрили нові епізоди онлайн-шахрайств із товарами для фронту та енергетики
- У селі на Ужгородщині запровадили карантин через випадок сказу в собаки
- На честь 128-ї Закарпатської бригади відбулося спецпогашення поштової марки
- Школяр із Закарпаття представлятиме Україну на всесвітній олімпіаді з хімії
- Закарпатські патрульні видали 54 приписи через недоліки на дорогах
- Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
- На Воловеччині ліквідували масштабну лісову пожежу
- У нацпарку «Синевир» через ризики пожеж обмежують доступ до частини лісів
- Поліція завершила досудове розслідування смертельної аварії на Тячівщині, в якій загинула 13-річна дівчинка
- Прокуратура через суд вимагає повернути громаді на Виноградівщині 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію
- 80 тис. грн за працевлаштування – в Ужгороді затримано екоінспектора за підозрою в отриманні неправомірної вигоди
- Закарпатську виноробню визнали брендом–візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
- Лісову пожежу неподалік Воловця локалізували
- В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох нападників на ветерана у Тячеві. Ще троє оголошені в розшук
- Зникла разом із візочком: в Ужгороді поліція оперативно знайшла викрадене немовля
- Системні «відкати» від підприємця: на Мукачівщині затримано сільського голову при отриманні неправомірної вигоди

До цієї новини немає коментарів