Майже сотня дітей проходять медичну реабілітацію у санаторії "Малятко" на Ужгородщині (ВІДЕО)

Заклад спеціалізується на реабілітації дітей з ураженням опорно- рухового апарату і нервової системи. Особливу увагу приділено супутній бронхо- легеневій паталогії. Усе безкоштовно за наявності електронного направлення.
Ужгородка Каміла – не вперше проходить реабілітацію у санаторії Малятко, що на околиці села Оноківці на Ужгородщині. Вже має тут улюбені місця. А також захоплюється конями.
Іпотерапія – один з елементів реабілітації, яку пропонують усім діткам у закладі. На свіжому повітрі – фізичні вправи та гімнастика з фахівцем своєї справи. Окремий корпус тут передбачений для різних оздоровчих процедур.
Улюбнена справа дітлахів – поласувати корисною фітопінкою. А ще тут роблять юним пацієнтам інгаляції та дезинфікують органи дихання ультрафіолетом.
Окремий кабінет виділений під фізичні вправи на мотомеді – це тренажер для розроблення м’язевої тканини як верхніх, так і нижніх кінцівок.
Усе тут безкоштовно за наявності електронного направлення. Аби його отримати –треба звернутися до сімейного лікаря. Інформацію додатково про послуги санаторію Малятко можна знайти на сайті закладу.
До теми
- Стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»
- В Ужгороді попрощалися із 44-річним солдатом Віктором Набожним
- «Діалог та партнерство»: регіональний форум для Рад з питань ВПО Закарпатської області в Ужгороді
- 2,9 ‰ алкоголю та чотири протаранені автівки — патрульні притягнули до відповідальності порушницю ПДР в Ужгороді
- Молодшого лейтенанта ЗСУ Шіца Вільгельма відзначено нагрудним знаком «Честь і доблесть Закарпаття»
- На Закарпатті прикордонники долучилися до здачі крові для поранених бійців
- Закарпатські митники запобігли незаконному переміщенню дороговартісної техніки
- Діти із Донеччини відпочивали на Закарпатті
- Делегація від Закарпаття бере участь у Міжнародній конференції з питань відновлення України у Римі
- Розбудова культурних, туристичних та міжінституційних мостів: делегація Підляського воєводства відвідала Закарпаття
- Житлові будинки, електромережі, врожай: негода наробила чимало лиха на Закарпатті
- СБУ повідомила заочні підозри ще п’ятьом охоронцям російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона
- Прокуратура повідомила про підозру двом братам, які на Тячівщині налагодили нелегальне переправлення військовозобов’язаних до Румунії
- На Закарпатті прокурори та БЕБ забезпечили відшкодування засновником будівельної компанії майже 3,7 млн грн несплачених податків
- На Закарпатті стартує проєкт комплексної підтримки ветеранів «Повертаю себе собі»
- Гірські рятувальники надали допомогу двом жителям Львівщини
- На Берегівщині поліція затримала двох зловмисниць, які організували спробу нелегального перетину кордону для п’ятьох військовозобов’язаних
- Патрульні розшукали осіб, які в Ужгороді побили жінку та втекли
- СБУ та Нацполіція затримали підпалювача, який виконував замовлення рф на Закарпатті
- Ще одна смертельна ДТП: на Мукачівщині зіткнулися дві вантажівки, загинув чоловік
До цієї новини немає коментарів