Поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного у розбійному нападі на свого приятеля
На місце події одразу ж прибула слідчо-оперативна група поліції та медики, які надали необхідну допомогу потерпілому. В той час правоохоронці встановили, що тієї ночі у 33-річного господаря в гостях перебував його 31-річний приятель. Під час розмови останній раптово напав на власника будинку. Він наніс йому столовими приборами травму руки та ноги, після чого мав на меті відібрати особисті речі потерпілого, однак в останній момент злякався і втік з місця події.
Співробітники кримінальної поліції швидко встановили місце знаходження фігуранта та затримали його. Наразі, відповідно до статті 208 КПК України, нападника помістили до ізолятора тимчасового тримання. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України, тобто Розбій, вчинений в умовах воєнного або надзвичайного стану. Такі дії караються позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна.
Слідство у справі триває.
Головне управління Національної поліції в Закарпатській області
До теми
- Закарпатський народний хор відтворив давні закарпатські колядки: почути їх можна вже 22 грудня
- В Ужгороді відбудеться різдвяний концерт хору «Кантус»
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Недотримання митних правил призвело до складання понад 850 протоколів на чверть мільярда гривень
- Президент присвоїв 26 полку Нацгвардії України почесне найменування «Закарпатський»
- Помер співак Степан Гіга
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки
- Прокурори в апеляції підтвердили вирок депутату, який пограбував та ув’язнив п’ятьох іноземців
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- На Закарпатті прокурори зупинили спробу створити фіктивний борг держави на 32 млн грн
- Гуманітарна місія «Проліска» отримала премію Нансена від УВКБ ООН
- До 7 років ув’язнення засуджено мешканця Білок за організацію каналу втечі військовозобов’язаних
- «День прав людини — громада як відправна точка захисту прав дитини в Україні» - форум на Закарпатті
- «Світло над Чесляндією»: закарпатські поліцейські написали казку, яка увійшла до освітніх матеріалів НАЗК
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 646 постанов за перевищення водіями дозволеної швидкості
- На Закарпатті вдруге пройшов регіональний форум «Голос молоді»
- Пожежа на території Свято-Покровського монастиря в селі Кострина ліквідована – ДСНС

До цієї новини немає коментарів