Ситуація на українських АЗС стабілізується: в липні зникнуть обмеження пального "в одні руки"

Ситуація на українських АЗС стабілізується: в липні зникнуть обмеження пального "в одні руки"

 

У червні на український ринок зайшло понад 600 тисяч тонн нафтопродуктів, 400 тисяч тонн – це дизель, 200 тисяч – бензин та скраплений газ. Все надійшло з європейських ринків. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Андрій Герус, голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. 

«Таким чином, ситуація на АЗС стабілізується. У центрі та на сході країни поки маємо певний дефіцит, але на заході вже навіть черги на заправках відсутні. У липні українські автомобілісти зможуть заправлятися будь-яким обсягом. Однак, влада закликає українців відповідально споживати нафтопродукти та без особливої потреби не витрачати їх», – заявив народний депутат. 

План росії щодо створення в Україні масштабної кризи не реалізувався і вже не буде реалізовано: «У нас напрацьований план поставок та логістика з різних європейських країн». 

За словами Геруса, росія показала себе не лише як країна-агресор, але і як ненадійний партнер. Тому, міжнародні партнери, у рамках санкцій та поза ними, знижують ціну на російський газ та намагаються мінімізувати поставки з цієї країни. 

«Європейські партнери бачать, як росія руйнує нашу державу та вбиває наших людей, до них вже приходить усвідомлення того, що треба обмежувати чи й зовсім припиняти торгівлю з цією державою. Сподіваюсь, що цей процес буде продовжено. Наша стратегічна ціль, щоб росія була повністю обмежена та ізольована від всього світу» – сказав народний депутат.

 

28 червня 2022р.
-->

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів