Планшети, смарт-годинники та мобільні телефони вилучили на митному посту «Тиса»

Повертаючись з Італії, під час проходження митного контролю 30-річний житель Чернівеччини, керуючи пасажирським мікроавтобусом марки «Мерседес-Бенц Спрінтер», обрав «червоний коридор», де задекларував товар вживані одяг та взуття для особистого користування в кількості 25 місць. Проте, у ході перевірки багажного відсіку транспортного засобу інспектори виявили у 8 коробках новенькі товари, вартість яких значно перевищує дозволену митним законодавством суму 500 євро для ввезення в Україну товару без декларування та сплати податків на одну особу.
Так, окрім, заявлених вживаних речей, водій завозив на митну територію України 30 шт навушників марки «SONY», 10 шт стілусів APPEL PENCIL, 12 шт портативної акустики JBL GO 3 BLACK, 8 шт смарт-годинників та 9 шт мобільних телефонів різних торгових марок, 30 шт планшетів HUAWEI. Орієнтовна загальна вартість виявленого товару за ціною в інтернет мережі перевищує 10 тис євро.
У своєму поясненні перевізник не визнав товар своєю власністю, а зіслався на малознайомого чоловіка в м.Мілані, який передав коробки з товаром для доставки у м.Чернівці. Інспектори задокументували дане митне порушення за статтею 472 МКУ. Незадекларований товар вилучено до рішення суду.
Пресслужба Закарпатської митниці
До теми
- Перевозили пасажирів без ліцензій: на Закарпатті викрили нелегальних перевізників
- Прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету близько 4,6 млн грн несплачених податків підприємством із Хустщини
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- Гірські рятувальники знайшли підлітка, який заблукав на Драгобраті
- «Драма сьогодення»: в Ужгороді пройде фестиваль актуальної драматургії
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У приватному притулку на Закарпатті перевірять умови для людей похилого віку в разі офіційного звернення
- Музейний лекторій: в Ужгороді відбудеться захід до Міжнародного дня жінок та дівчат в науці
- Прапор Надії – символ пам’яті про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти – підняли в Ужгороді
- Закарпатських школярів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей – 2026».
- На Закарпатті зареєстровано випадок теніаринхозу: що варто знати про «непроханих гостей» у вашому організмі?
- У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП авто
- Пів мільйона гривень запросив житель Вінниччини за поїздку до українсько-румунського кордону
- Перша сотня порушень митного законодавства зафіксована у зоні діяльності Закарпатської митниці
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- Місто крізь об’єктив: у скансені відкрили фотовиставку «Мій Ужгород»
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- Закарпаття: на двох перевізників склали акти за порушення з тахографами

До цієї новини немає коментарів