Необхідне для госпіталів відправили з Ужгорода 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді
Як розповів начальник управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради Ярослав Глагола, вантаж для військових сформували з гуманітарної допомоги, яку організувала та скоординувала його, як депутата міськради, помічниця Олена Черненко.
Працівники медичних закладів Ужгорода скрупульозно відсортували за призначенням, уважно перевірили терміни придатності медикаментів, засобів із двох поставок – із Лондона та з частини загальної гуманітарної допомоги із Барселони.
На фронт відправлення поїхало за співпраці з волонтерами, яких очолює Власта Рейпаші. Інші ж ліки і медичні засоби за призначенням розподілили міським закладам Ужгорода: у сімейні амбулаторії, поліклініку, центральну міську клінічну лікарню, дитячу лікарню, пологовий будинок. Це – значна допомога, адже централізоване постачання ліків і логістика доставки препаратів дуже суттєво порушені, а в місті, з урахуванням вимушених переселенців, значно більше людей потребують допомоги.
Ярослав Глагола зазначив, що найближчим часом очікують допомогу з Ізраїлю – лікарські засоби всіх груп, інструментарій. Вантаж уже сформований, очікують на вирішення логістичних питань доставки. Також Олена Черненко займається постачанням інсулінів та веде перемовини про надходження в Ужгород через фірму Siemens із Німеччини цифрового апарату УЗД та мамографа.
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради









До теми
- Ужгород попрощався із 37-річним солдатом Іштваном Гуяном
- Спека та ваговий контроль: на Закарпатті діють обмеження для фур
- В Ужгороді представлять книжку ветерана ЗСУ «Позивний «Меджік»
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- В Ужгороді завтра, 2 липня, проведуть в останню земну дорогу захисника Іштвана Гуяна
- В Ужгороді відзначили 160-річчя Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака
- В Ужгороді дипломи отримали 120 випускників Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді вдруге представили танцювальний перформанс «Вибір» до 35-річчя студії «Бліц»
- В Ужгороді відбулася презентація документальної книги "Герої Закарпаття"
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Закопала тіло немовляти на подвір’ї: на Ужгородщині поліцейські затримали жінку, через недбалість якої загинула малолітня донька
- 120 дітей з Ужгорода вирушили у гори на «SuperStar Camp – 2026»
- На Закарпатті сьогодні та завтра оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: попереджають синоптики та рятувальники
- В області знову активізувалися онлайн-шахраї: від імені Закарпатської ОВА зловмисники розсилають фейкові листи представникам місцевого бізнесу
- На Закарпатті з концертною програмою побував військовий оркестр оперативного командування «Захід»
- Ужгород б'є температурні рекорди: максимум 28 червня став найвищим за весь період спостережень
- Спека б’є по здоров’ю: понад 50 випадків теплового удару за останні два дні
- Історії мужності та жертовності: відбудеться презентація книги «Герої Закарпаття» – про полеглих захисників із Ужгорода та Ужгородщини
- В Ужгороді вчора зафіксували черговий температурний рекорд
- Пам'яті захисника: в Ужгороді відкрили меморіальну дошку Руслану Ференці

До цієї новини немає коментарів