На Закарпатті сталася пожежа у вагоні-детектоскопі. Провідниця отримала опіки

У місті Чоп сталася пожежа у залізничному вагоні-детектоскопі. Про це Суспільному повідомила речниця ДСНС Закарпаття Наталія Батир.
За її словами, загоряння сталося 26 березня близько опівночі.
"Внаслідок пожежі травми отримала провідниця 1964 року народження. Вогонь знищив майно та обладнання у вагоні-детектоскопі та частково пошкодив вагоноколієвимірювач", — розповіла речниця.
За її словами, провідниця отримала травми середньої тяжкості: опіки рук, ніг та тулуба. Наразі жінка перебуває в лікарні.
Пожежу вдалося повністю загасити о 2:41. Причини загоряння встановлюватимуть правоохоронці.
До теми
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- Трагедія на Закарпатті: у пожежі загинула 30-річна жінка
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- На Ужгородщині відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-прикордоннику
- У Мукачеві відкрили сучасний ветеранський хаб
- На Закарпатті пілотував проєкт «Шкільний омбудсман»
- Хуст прийняв завершальний забіг Transcarpathian Grand Run — марафон і благодійність
- Реалізація державної стратегії розвитку розподіленої генерації: Закарпаття приймає виїзне засідання парламентського Комітету з енергетики
- П’ятеро закарпатців – спортсменів з інвалідністю та їхні тренери – отримуватимуть стипендію Президента України
- Завтра в Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецька акція «Жива спадщина»
- На Закарпатті відбулася серія тренінгів для жінок і дівчат у межах проєкту з розвитку лідерства та безпеки
- На Закарпатті відбулося обласне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України
- «Діалоги влади та бізнесу»: на Закарпатті говоритимуть про безбар'єрний доступ до культурної спадщини
- 14 жовтня в Ужгороді відбудеться масштабний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей»
- «Платформа твоїх можливостей»: 14 жовтня в Ужгороді вперше відбудеться обласний фестиваль кар’єри
- У дитячому реабілітаційному центрі у Пилипці відкрили новий спортивний майданчик
- На Закарпатті провели засідання моніторингового комітету програми Interreg VI-A NEXT «Польща – Україна 2021 – 2027»

До цієї новини немає коментарів