Дві "швидкі" вилучили поліцейські на Закарпатті на потреби ЗСУ, — Ярослав Колесник

Два автомобілі "швидкої" допомоги вилучили поліцейські 13 березня на Закарпатті. Їх передадуть для ЗСУ, — розповів 14 березня на брифінгу в Закарпатській ОВА начальник обласного управління Нацполіції Ярослав Колесник.
За його словами, одну машину швидкої вилучили, бо у ній намагалися перевезти за кордон чоловіка, який ухилявся від призову до військової служби.
"Затримали водія та його спільника. Громадянин, який хотів виїхати — отримав повістку. Автомобіль був вилучений", — розповів Колесник.
У приватних медзакладах Закарпатської області є свої автомобілі для екстреної меддопомоги. Наразі про те, якому закладу належать вилучені авто нам не відомо. Суспільне телефонувало до пресслужби Нацполіції, щоб дізнатися про деталі вилучення автівок екстреної допомоги, та причини вилучення другої швидкої. Там ситуацію прокоментують згодом.
-->
До теми
- Що закарпатцям слід очікувати від опалювального сезону? (ВІДЕО)
- На Закарпатті шахраї просять гроші на ЗСУ від імені заступника голови ОВА
- В Ужгороді для снайперів на фронт створюють маскувальні костюми "Чугайстри" (ВІДЕО)
- Ужгородські медзаклади отримали допомогу із Відня
- Працівники сервісних центрів МВС регіону перевірять свою цифрову грамотність
- На вулиці Легоцького в Ужгороді встановили охолоджувальну рамку
- На Закарпатті триває благодійний онлайн-забіг для ЗСУ
- Закарпатці за прихисток вимушених переселенців отримають за травень понад 5 мільйонів компенсації
- Ведмеже життя в умовах війни: Реабілітація ведмедів на Закарпатті (ВІДЕО)
- На Закарпатті запрацювали перші дитячі табори
- Бульбашкове шоу, зустріч із психологами, ігри: В Ужгороді оганізували акцію для дітей-переселенців
- Випускники ужгородської школи вирішили гроші, які зібрали на святкування випускного, передати ЗСУ (ФОТО, ВІДЕО)
- Студент УжНУ Ігор Рижак захистив дипломну роботу з передової
- На Закарпатті налагодили транзит палива з Румунії
- Закарпаття: від початку року правоохоронці склали понад 200 адмінматеріалів на пішоходів
- На Закарпатті придбали сучасний ангіограф
- На Закарпатті зареєстрували перший в Україні індустріальний парк. Як це працюватиме?
- Понад 2 місяці на Закарпатті жили поліські коні, яких евакуювали з Київської області
- Німецький ягдтер’єр Делі поповнив бойовий підрозділ 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади
- На базі УжНУ з'явиться сучасний кампус для ІТ-освіти
До цієї новини немає коментарів