Засідання виконкому Ужгородської міськради: що розглянуто та погоджено?

Члени виконкому перейшли до розгляду питань порядку денного. В Ужгородській міській раді продовжують звітувати про роботу структурних підрозділів. Зокрема, сьогодні, представили звіти про роботу за 2021 рік служби персоналу та спецроботи; відділу реєстрації місця проживання; загального відділу; відділу роботи із зверненнями громадян.
Узяли до відома також інформацію про стан кадрової роботи в міській раді та виконавчих органах ради, звіти про виконання понад десятка цільових програм за ІІ півріччя 2021 року у сфері охорони здоров'я, а також звіти про виконання понад 10 цільових програм за 2021 року у сфері соціального захисту населення.
Також ліміти на споживання енергоносіїв затвердили сьогодні на засіданні виконкому міськради Ужгорода для комунальних некомерційних підприємствах міста, а також для департаменту соціальної політики, Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Ужгородського міського центру соціальних служб департаменту соціальної політики.
Також На офіційному сайті Ужгородської міської ради розміщено оголошення про оприлюднення регуляторного акта «Про Порядок встановлення, обліку, утримання та демонтажу інформаційних і меморіальних таблиць у м. Ужгороді». Детальніше – за посиланням https://cutt.ly/6PFSsoS.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Арт-терапія «Зцілення через мистецтво» – черговий ретрит організували для матерів і дружин полеглих ужгородських Захисників
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із полеглим Героєм – 33-річним молодшим сержантом, оператором БПЛА Андрієм Поганем
- Понад 600 спортсменів взяли участь у "Ході чемпіонів" в Ужгороді
- В Ужгородському скансені відкрили виставку «ТРОП» про храмове різьблення українських Карпат
- Сьогодні в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу ще одного полеглого захисника
- В Ужгороді відбувся Future Code: AI – найбільша подія на Закарпатті, присвячена розвитку та впровадженню штучного інтелекту
- В Ужгороді проведуть інтелектуальну вікторину до Дня міста
- Ужгород долучився до Європейського тижня мобільності – 2025
- Ужгород сьогодні попрощався із 40-річним захисником – сержантом Павлом Білецьким
- На Ужгородщині розшукали водійку, яка покинула місце ДТП
- Під час сесії обласної ради відзначили закарпатських військових
- Безкоштовний концерт “Крок назустріч мрії” відбудеться в Ужгороді
- Ужгородку Крістіну Петрулич нагородили званням "Герой – рятувальник року"
- В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником – лейтенантом Владиславом Мельником
- У ПАДІЮНі стартував щорічний екомарафон до Всесвітнього дня прибирання
- В Ужгороді молилися за усиновителів, опікунів, прийомних батьків і батьків-вихователів
- Експозицію Ужгородського скансену невдовзі поповнить унікальний об'єкт – дерев'яна синагога з с.Великі Ком'яти Берегівського району
- Завтра, 19 вересня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Білецьким
- З нагоди Дня рятівника закарпатських рятувальників відзначили і грамотами Ужгородської міської ради
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
До цієї новини немає коментарів