Ужгородську дитячу залізницю прийняли у комунальну власність територіальної громади міста

Нагадаємо, про прийняття у комунальну власність Ужгородської дитячої вузькоколійки йдеться ще з 2009 року. Так, рішеннями від 16.07.2009 № 1183 та від 29.03.2013 № 851 Ужгородська міська рада уже приймала рішення про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Ужгородської дитячої залізниці та направляла до «Укрзалізниці» необхідні документи.
Проте передача у комунальну власність основних засобів Ужгородської дитячої залізниці не відбулася у зв’язку з реформуванням «Укрзалізниці» та інвентаризацією її майна і станом на сьогодні питання передачі залишалося невирішеним.
Разом з тим, Ужгородська міська рада, як орган місцевого самоврядування, що діє відповідно до закону від імені та в інтересах територіальної громади, зацікавлена у збереженні одного із найпривабливіших туристичних об’єктів нашого міста.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Студентки УжНУ – переможниці Національного дебатного турніру з політичних реформ
- В Ужгороді затримали водія з ознаками сп’яніння, який вчинив ДТП та залишив місце події
- Благодійна різдвяна коляда відбулася в Ужгороді
- Під час Ходи звіздарів в Ужгороді збиратимуть донати для ЗСУ
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Богдан Андріїв: «Наш спільний обов’язок - підтримувати захисників». Напередодні Різдва передали допомогу 101-й бригаді ТРО
- В Ужгороді відбувся мистецький концерт «Різдвяні зустрічі»
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Програми ЄС для громад: тренінг в Ужгородській міській раді
- Ужгородські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру у близько 20 закладів
- Ужгородський скансен запрошує на майстерку з виготовлення різдвяно-новорічної свічки
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- В Ужгородському надлісництві відбулася урочиста літургія в капличці Святого Губерта (ФОТО)
- На території Ужгородського замку встановили прикордонний стовп із острова Зміїний
- Під час руху поїзда «Харків–Ужгород» здетонував «шахед», низка потягів затримується
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- 57 закарпатських художників представили свої роботи на різдвяній виставці «Коляда»
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем

До цієї новини немає коментарів